Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Galeco podsumowuje rok 2020

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Galeco podsumowuje rok 2020

Grudzień to dla podkrakowskiego producenta systemów rynnowych czas podsumowań. Czy udało się zrealizować wyznaczone na ten rok cele? Pod jakim znakiem upłynęło ostatnie 12 miesięcy i czy obrane kierunki okazały się być słuszne?

aktualizacja: 2020-12-18 05:37:00

Wspólna gra

Niewątpliwie 2020 rok był przełomowym w ponad 20-letniej historii firmy. Wszystko za sprawą nawiązania współpracy z zawodnikiem Polskiej Reprezentacji w Piłce Siatkowej - Wilfredo Leonem. Sportowca i Galeco połączyły wspólne wartości takie jak: determinacja w dążeniu do celu, ciężka praca i gra fair play. W ramach współpracy z polską marką siatkarz wystąpił w kampanii wizerunkowej.

Wspólny cel

Galeco, podobnie jak inne rodzime firmy, od samego początku aktywnie włączała się w akcję pomocy w zwalczaniu pandemii COVID-19. W ramach wsparcia już w kwietniu przekazała nowoczesny respirator i zestaw masek tlenowych dla Szpitala im. Stefana Żeromskiego w Krakowie.

Jak podkreślali wtedy właściciele firmy - Małgorzata i Szczepan Buryło: Prowadzenie biznesu to nie tylko sprzedaż i liczenie zysków, ale też odpowiedzialność społeczna. Czujemy się zobowiązani, aby dołożyć swoją małą cegiełkę w celu ratowania zdrowia i życia ludzkiego.

Wspólny sukces

Mimo niewątpliwych trudności, z jakimi w 2020 roku zmagała się cała branża budowlana, w historii Galeco zapisze się on jako okres licznych triumfów. Polski producent doczekał się bowiem kilku znaczących nagród.

Firma została wyróżniona w ogólnopolskim rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw - Gazele Biznesu. Plebiscyt uchodzi za jeden z najbardziej rzetelnych, a nagrody w nim przyznawane za niezwykle prestiżowe. Galeco docenione zostało również przez samych wykonawców, którzy na co dzień pracują z systemami produkowanymi w Balicach. Efektem tego było zdobycie statuetki Złotego Championa i tytułu Marki Roku 2020 - wyróżnień przyznawanych przez Centrum Badań i Analiz Rynku.

Na liście osiągnięć znalazł się jeszcze Certyfikat Kreatora Budownictwa nadawany prekursorom sektora budowlanego. Przedsięwzięcie wyróżnia najlepsze firmy za wysoką jakość oferowanych produktów, wdrażanie nowych technologii i rozwiązań, innowacyjność oraz promowanie etycznych zachowań w biznesie.

Wspólny rozwój

Jak przystało na firmę pionierską i wyznaczającą kierunki w swojej branży, Galeco nieustannie rozwija swoją ofertę o nowe, innowacyjne produkty, dostosowując się tym samym do potrzeb i oczekiwań rynku. Tylko w 2020 roku asortyment polskiego producenta poszerzył się o kilka pozycji. W II kwartale były to m.in. modułowe dachówki blaszane Galeco IZI, nowe rozmiary orynnowania w systemach Galeco STAL, Galeco STAL2 oraz Galeco PVC. Portfolio produktów uzupełnił także nowy kolor podsufitki Galeco NOVA, w odcieniu czarnym.

Wspólna zabawa

Rok 2020 upłynął dla polskiego producenta systemów rynnowych również pod znakiem zdrowej rywalizacji, a wszystko to w ramach V. edycji programu "Deszcz nagród od Galeco". Akcja skierowana była do hurtowni, które współzawodniczyły między sobą najwyższy wskaźnik wzrostów sprzedaży produktów Galeco. Nagrodą główną w konkursie jest dwuosobowa wycieczka na Wyspy Kanaryjskie. Z kolei laureaci miejsc od 2 do 10 otrzymali od producenta karty podarunkowe na zakup sprzętu RTV/AGD o wartości od 500 zł do 2000 zł.

Firma powiązana:
Galeco

Dodaj komentarz

time image
time image
Jeśli czytasz ten artykuł to sprawdź takźe asortyment firm

Galeco

Systemy rynnowe

Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2020 - styczeń 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2020

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje