Cykl szkoleń będzie składał się teraz z dwóch części. W części teoretycznej użytkownik bierze udział zdalnie, w dowolnym miejscu i czasie. Poszczególne moduły składają się z profesjonalnie przygotowanych sesji video prowadzonych przez doświadczonych szkoleniowców, które kończą się testem sprawdzającym wiedzę.
Część teoretyczna jest bezpłatna - wystarczy wcześniejsza rejestracja na platformie. Część praktyczna to zajęcia stacjonarne, prowadzone w ośrodkach we Wrocławiu lub Grodzisku Mazowieckim. Aby wziąć w niej udział, należy wcześniej zrealizować część teoretyczną na platformie E-Szkolenia. Szkolenie praktyczne jest płatne, a jego termin rezerwuje się w kalendarzu, udostępnionym po zakończeniu szkolenia on-line. Szkolenia praktyczne są prowadzone z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i w reżimie sanitarnym.
Aby uzyskać uprawnienia do obsługi urządzeń grzewczych marki De Dietrich i/lub BAXI, należy wziąć udział zarówno w części teoretycznej, jak i praktycznej. Wymagania techniczne, zasady dostępu, procedura szkoleń są dostępne w Regulaminie. Platforma E-Szkolenia znajduje się na stronie www.szkolenia.dedietrich.pl.
Do końca marca, szkolenia prowadzone są równolegle w dotychczasowej i nowej formule - do momentu, gdy na platformie E-Szkolenia zostaną udostępnione wszystkie rodzaje szkoleń. Dostęp do harmonogramu w obu formułach można znaleźć na stronie internetowej: www.szkolenia.dedietrich.pl.
- Czy warto inwestować w droższy pellet? Paliwo w dobie inflacji
- 7 pomysłów na zabudowanie bojlera w małej łazience
- Czy potrzebne są regularne przeglądy kotła grzewczego?
- Dlaczego warto stosować w instalacji wymienniki dwupłaszczowe?
Dodaj komentarz