Gebo g316 - złączki gwintowane, króćce i zawory ze stali nierdzewnej

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Gebo g316 - złączki gwintowane, króćce i zawory ze stali nierdzewnej

XX wiek przyniósł światu ogromny postęp technologiczny i jednym z jego osiągnięć było wynalezienie nowego materiału - stopu żelaza i chromu. Tak powstała stal nierdzewna, która dzięki mocnej warstwie tlenków na swojej powierzchni ma umiejętność "samoleczenia", w przypadku powstania uszkodzeń mechanicznych lub chemicznych. XXI wiek to z całą pewnością czas upowszechniania się stali nierdzewnej, jako materiału cenionego i lubianego. Stal nierdzewna to materiał przyszłości, który już dziś króluje w przemyśle, a więc czas odkryć jego zalety również w instalacjach domowych.

aktualizacja: 2021-11-19 09:12:51

Grupa GEBO postanowiła nie zostawać w tyle za trendami i wprowadziła do oferty nową grupę produktową gebo g316 - złączki gwintowane, króćce i zawory ze stali nierdzewnej. Jak sama nazwa nowej grupy wskazuje postawiliśmy na stal AISI316 i 316L, ze względu na wysoką odporność korozyjną tego typu stali nierdzewnej. Doskonałe właściwości antykorozyjne produktów z gamy g316 to nie jedyne korzyści, jakie otrzymuje użytkownik naszych produktów. Poniżej wymienię najważniejsze z nich.

Jakość wykonania

G316 to produkty niezwykle trwałe i perfekcyjnie wykonane, a co bardzo ważne - jakość ta jest powtarzalna i gwarantowana. Szukajcie logo g316 na złączkach - macie gwarancję, że to produkt GEBO, a jego jakość jest pewna.

Spokojny sen użytkownika

Produkty GEBO g316 to gwarancja braku korozji, a tym samym braku awarii i przecieków. Instalacje ze stali nierdzewnej nie wchodzą w reakcje z wodą, nawet agresywną czy złej jakości. Dodatkowo spełniają one najwyższe standardy higieniczne. Dziś nie ma materiału bezpieczniejszego do przewodzenia wody przeznaczonej do picia.

Komfort i wygląd

Produkty g316 są odporne na temperaturę do 220°C, a więc skoki temperatury im nie zaszkodzą, a dodatkowo można je montować w każdej instalacji - CO, woda pitna, ścieki. Nasze produkty ze stali nierdzewnej wyglądają zawsze perfekcyjnie, są idealnie równe, nie śniedzieją, nie rdzewieją, nie ulegają zniszczeniu/deformacji w trakcie montażu. Dzięki perfekcyjnie wykonanym gwintom do uszczelnienia można stosować nowoczesne materiały, takie jak płyny uszczelniające, taśmy, nici. To wszystko sprawia, że nasze produkty świetnie komponują się z każdym otoczeniem. Bez względu na to czy jest to łazienka, kotłownia, czy piwnica. Lubimy otaczać się spójnością, czystością, porządkiem. "Szary" kolor produktów g316 idealnie komponuje się z pozostałymi elementami instalacji i z każdym wnętrzem.

W zasięgu Twojej ręki

Już czas na obalenie mitu wysokiej ceny i braku dostępności "stali nierdzewnej". GEBO jest w pełni gotowe, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. A cena? Warto sprawdzić i porównać. Będziecie Państwo zaskoczeni. Polecam.

Stawiamy na materiał przyszłości. Zapraszam do śledzenia strony https://gebog316.de/pl 

Beata Korduszewska


GEBO TECHNIKA INTERNATIONAL Sp. z o.o.
Okólna 45 05-270 Marki k. Warszawy
tel.: 22 511 20 95, 22 511 20 96
www.gebo.com.pl  sales@gebo.com.pl 

Dodaj komentarz

time image
time image
Warto wiedzieć dodatkowo:
Zobacz inne artykuły
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje