CLASSE 300X13E: wideodomofon SMART

Artykuł sponsorowany
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
CLASSE 300X13E: wideodomofon SMART

Nowością w ofercie firmy Legrand jest CLASSE 300X13E - innowacyjny aparat do stosowania w 2-przewodowym systemie wideodomofonowym Bticino. Zintegrowana technologia Wi-Fi umożliwia nawiązanie łączności pomiędzy wideodomofonem i smartfonem, a dzięki dedykowanej aplikacji można w intuicyjny sposób obsługiwać funkcje wideodomofonowe ze smartfona (z systemem Android lub iOS).

aktualizacja: 2018-11-20 11:48:19
LEGRAND POLSKA

Wideodomofon CLASSE 300X13E - instalacja

Zasady instalacji CLASSE 300X13E są takie same jak dla "standardowego" wideodomofonu 2-przewodowego BTicino. Dzięki zintegrowanej technologii Wi-Fi, korzystanie z dodatkowych funkcji nie wymaga dodatkowych prac.

CLASSE 300X13E: wideodomofon SMART

Wideodomofony Classe 300X13E mogą być montowane na ścianie za pomocą dostarczonego uchwytu lub na podstawce biurkowej . Dostępne są dwa wykończenia kolorystyczne: jasne oraz ciemne.

CLASSE 300X13E: wideodomofon SMART

Menu na 7-calowym ekranie dotykowym otwiera przed użytkownikiem możliwość korzystania z dodatkowych funkcjonalności. Do obsługi głównych funkcji służą dotykowe "przyciski" z sygnalizacją, zlokalizowane w wydzielonej strefie, z wypukłymi liniami prowadzącymi. Pod ekranem znajdują się dodatkowe diody sygnalizacyjne łączności wi-fi, wiadomości i wyłączenia sygnału wywołania. Poza tym monitor CLASSE 300X13E pozwala no komunikację interkomową pomiędzy monitorem a smartfonem.

Aplikacja Door Entry - dla użytkownika końcowego

Door Entry jest darmową aplikacją dla smartfonów z systemem Android lub iOS, dostępną do pobrania z Google Play lub App Store.

Aplikacja Door Entry - dla użytkownika końcowego

Konfiguracja monitora z aplikacją jest prosta i intuicyjna – po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacja krok po kroku informuje o kolejnych krokach niezbędnych, aby sparować telefon z monitorem. Współdziałanie aplikacji oraz monitora może odbywać się lokalnie oraz zdalnie. Do lokalnego połączenia wymagany jest jedynie router z komunikacją bezprzewodową Wi-Fi. Do połączeń zdalnych wymagany jest router podłączony do sieci Internet.

Za pomocą aplikacji możliwy jest kontakt z bliskimi w domu i bezpośrednie przekazanie informacji. Oprócz rozmowy dwukierunkowej wideo domofon pozwala na otwieranie bramy wjazdowej, załączanie oświetlenia zewnętrznego, uruchamianie podlewania ogrodu i wiele więcej.

CLASSE 300X13E: wideodomofon SMART

CLASSE 300X13E: wideodomofon SMART

Nowością jest również gotowy zestaw 2-przewodowy dla domu 1-rodzinnego z wideodomofonem Classe 300X13E. W zestawie znajdują się panel zewnętrzny Linia 3000 z kamerą szerokokątną oraz czytnikiem breloków, zasilacz z adapterem wideo, komplet breloków i akcesoriów montażowych . Zestaw może być łatwy sposób rozbudowany do wersji 2-rodzinnej.

CLASSE 300X13E: wideodomofon SMART

Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 50
02-672 Warszawa
801 133 084 (Infolinia)
info@legrand.com.pl
www.legrand.pl
www.legrandwdomu.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny