Bezprzewodowa czujka uniwersalna AXD-200 od SATEL

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Bezprzewodowa czujka uniwersalna AXD-200 od SATEL

Czujka uniwersalna AXD-200 stosowana jest w systemach alarmowych. Należy do rodziny urządzeń bezprzewodowych ABAX 2. Urządzenie może pracować w jednym z siedmiu trybów - jako czujka magnetyczna, dwukanałowa magnetyczna, magnetyczna z wejściem roletowym, wstrząsowa i magnetyczna, przemieszczenia, temperatury oraz zalania.

aktualizacja: 2021-06-29 09:37:08

Warto zauważyć, że decydując się na kilka czujek AXD-200 dbamy o estetykę instalacji, ponieważ w każdej z lokalizacji, niezależenie od tego czy będzie to futryna drzwi, rama okna czy ściana, mamy tak samo wyglądające, niewielkie i eleganckie urządzenie.

Czujka dostępna jest w trzech kolorach: białym, brązowym i ciemnoszarym, co umożliwi nam dopasowanie jej z łatwością do kolorystyki wnętrza. Innym powodem, dla którego warto wybrać to urządzenie, jest jej bezprzewodowość. Czujkę możemy zamontować niemal w każdym miejscu, bez konieczności wykonywania brudnych prac (kucia bruzd do poprowadzenia kabli czy późniejszego ich zamaskowywania).

AXD-200 warto się także bliżej przyjrzeć z powodu zastosowanej technologii. Dwukierunkowa łączność radiowa w połączeniu z szyfrowaniem AES (zabezpiecza przed podsłuchem i ingerencją z zewnątrz) sprawiają, że wszystkie urządzenia pracujące w ramach systemu ABAX 2 oferują pewność dostarczenia informacji, osiągalną do niedawna jedynie w tradycyjnych instalacjach przewodowych.

Firma powiązana:
Satel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje