PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Domofony i wideodomofony

System domofonowy dla budownictwa jedno- i wielorodzinnego - który najlepiej wybrać?

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut

Szukasz domofonu do domu jedno- lub wielorodzinnego? Systemy domofonowe CYFRAL od lat służą użytkownikom na terenie całej Polski. To dobre produkty o niskiej awaryjności, z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Systemy domofonowe CYFRAL są dobrą propozycją dla deweloperów i przedsiębiorstw budowlanych, a także dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. To produkty, które od lat instalowane są w domach mieszkalnych, przedsiębiorstwach i budynkach użyteczności publicznej na terenie całej Polski.

Oferta firmy CYFRAL obejmuje domofony analogowe i domofony cyfrowe dla budownictwa jedno- i wielorodzinnego o różnym stopniu funkcjonalności. To systemy, które spełniają światowe standardy jakości, które mają niezbędne certyfikaty obowiązujące w Polsce i Europie.

Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucyjnej i instalatorskiej, produkty CYFRAL można nabyć na terenie całej Polski. Stałość i systematyczność dostaw, jakość produktów, a także dostęp do części serwisowych spowodowały, że firma CYFRAL jest postrzegana zarówno przez klientów, jak i konkurencję, jako silna i solidna firma.

Elementy zewnętrzne systemu CYFRAL

Panel domofonowy CYFRAL PC-4000RV:

 • wykonany z odpornej na warunki atmosferyczne stali nierdzewnej, montaż natynkowy lub podtynkowy,
 • szerokokątna kamera z regulacją kąta widzenia, możemy ją regulować w pionie i poziomie tak aby widzieć pełnie obrazu, moduł kamery jest podświetlany diodami IR,
 • w panelu zastosowano symetryczną linię Video odporną na zakłócenia,
 • panel ma wbudowaną metalową, podświetlaną klawiaturę mechaniczną pełniącą funkcje zamka szyfrowego, lokator może otwierać furtkę bez konieczności używania klucza, ma możliwość wpisania czterocyfrowego kodu.
Panel domofonowy PC-4000RV
Panel domofonowy PC-4000RV

Ważne dla użytkownika

Klawiatury tego typu były stosowane w publicznych aparatach telefonicznych Telekomunikacji Polskiej, gdzie musiały sprostać naprawdę wielu wyzwaniom. Klawiatura mechaniczna jest najbardziej wytrzymała odporna na uszkodzenia i warunki atmosferyczne.

Nawet długotrwałe nasłonecznienie i zabrudzenie sprayem nie ma wpływu na zakłócenie jej działania. Jest gwarancją wieloletniego i bezproblemowego działania.

Cechą charakterystyczną naszych systemów domofonowych jest doskonała słyszalność w panelu zewnętrznym, dzięki czemu CYFRAL sprawdza się doskonale nawet przy bardzo ruchliwych, głośnych ulicach.

Inne zalety:

 • umożliwia podłączenie do 255 abonentów,
 • panel ma także wbudowany czytnik kluczy zbliżeniowych RFID,
 • duży wyświetlacz OLED, który zapewnia doskonałą czytelność i kontrast,
 • na wyświetlaczu można ustawić dowolnie wybrany tekst: adres, nazwisko, nazwę firmy.

Panel domofonowy CYFRAL COSMO V1/V2:

 • dostępny w wersji z 1 lub 2 przyciskami, montaż natynkowy lub podtynkowy,
 • niewielkie gabaryty umożliwiają przeprowadzenie montażu na słupku ogrodzeniowym,
 • wykonany ze stali nierdzewnej doskonale sprawdzi się w różnych warunkach atmosferycznych a daszek natynkowy ochroni centralę przed zalaniem.
 • podświetlana wizytówka nazwiska, pod którą umieszczono czytnik kluczy zbliżeniowych RFID - możemy otwierać furtkę bez użycia klucza,
 • regulacja kąta widzenia kamery - możemy ją regulować w pionie i poziomie, tak by widzieć pełnię obrazu.
Zestaw domofonowy COSMO Video V1 z monitorem CYFRAL V-7
Zestaw domofonowy COSMO Video V1 z monitorem CYFRAL V-7

Elementy wewnętrzne systemu CYFRAL

Wideomonitory:

 • Videomonitor CYFRAL V-4 - wyświetlacz 4-calowy, dostępny w kolorze białym lub czarnym, wykonany z tworzywa ABS w pełnym połysku,
 • Videomonitor CYFRAL V-7 - wyświetlacz 7-calowy, wykonany z tworzywa ABS w pełnym połysku, wykończony elegancką ramką aluminiową, z przyciskiem do otwierania bramy wjazdowej.
Monitor V4 czarny
Monitor V4 czarny

Obydwa typy wideomonitorów mają wygaszacz ekranu, pamięć zewnętrzną obrazu z rejestracją filmów i zdjęć w formacje jpg, wbudowany interkom umożliwiający komunikację wewnętrzną pomiędzy monitorami, przydatną w przypadku dużych przestrzeni, a także nowoczesny i elegancki design, który sprawia, że wideomonitory mogą być doskonałym akcentem wykończeniowym każdego wiatrołapu czy przedpokoju.

Słuchawka domofonowa SMART:

• nowoczesny design i szeroka gama kolorów (10 linii kolorystycznych) sprawiają, że słuchawka pasuje do każdego, nawet najbardziej nowoczesnego wnętrza,
• jest wykonana z ABS w pełnym połysku, będzie ozdobą i świetnym akcentem kolorystycznym w każdym wiatrołapie czy przedpokoju,
• ma możliwość regulacji głośności dzwonienia - dzwonek można przyciszyć lub wyłączyć - funkcja ta jest przydatna, jeżeli potrzebujemy ciszy, np. chcemy zagwarantować spokojny sen dziecka czy uniknąć szczekania naszego czworonożnego przyjaciela,
• dwa przyciski funkcyjne - jeden do otwierania elektrozaczepu, drugi może być wykorzystany np. do otwierania bramy,
• wykonanie z pełnego wtrysku tworzywa ABS daje gwarancję zachowania oryginalnego koloru przez cały okres użytkowania, bez procesów wycierania się barwnika.

Słuchawki domofonowe SMART
Słuchawki domofonowe SMART

Jeżeli szukasz dobrych, polskich domofonów, a także solidnego i uczciwego partnera, zapraszamy! Nie zawiedziesz się. Wyróżnia nas wysoka jakość produktów i ich niska awaryjność, a także świetny zespół, bez którego nie bylibyśmy tu, gdzie teraz.

Źródło i zdjęcia: CYFRAL Sp.J.

Budujemy Dom wrzesień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze październik 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska październik 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2022

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum