Drzwi z oferty VOSTER do montażu na poddaszu

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Drzwi z oferty VOSTER do montażu na poddaszu

Poddasze użytkowe to przestrzeń, którą nieraz bardzo trudno urządzić. W domu jednorodzinnym poddasze często zostaje przeznaczone na sypialnie oraz łazienkę. Wspólna lub połączona z sypialnią garderoba, suszarnia, czy pracownia też bywa tam planowana. Takie wnętrza wymagają dobrej organizacji, tak aby później były funkcjonalne. Ponadto trzeba zadbać o przestrzeń i dobre oświetlenie.

aktualizacja: 2020-10-02 11:51:36

W ostatnich latach aranżacja poddasza wygląda trochę inaczej. Odchodząc od zabudowania tej przestrzeni z akcentem na sufit, zostawiamy tę przestrzeń otwartą. Wysokie sufity dają nam więcej możliwości i dzięki temu mamy mniej ograniczeń. Rozdzielenie pomieszczeń staje się łatwiejsze i mniej martwimy się o zabieranie dodatkowej powierzchni użytkowej.

Poddasze jest również taką strefą w domu, która powinna zapewnić nam komfort i służyć relaksowi. Dobrze dobrane skrzydła będą tutaj priorytetem. Doświetlą lub całkowicie zamkną dając maksimum prywatności. Ważne, aby w tych wszystkich opcjach współgrały ze sobą, gdyż korytarz będzie wspólną przestrzenią.

Drzwi dobiera się do potrzeb i komfortu domowników. Te z subtelnymi przeszkleniami w jasnych barwach lub białe optycznie powiększą część wspólną. Zostawiając widoczne drewniane elementy konstrukcji można śmiało wstawić model z okleiną imitującą drewno #Mobi dąb bawaria.

Poddasze jest przestrzenią, z której korzystają tylko domownicy, więc bez obaw można wybrać te skrzydła, które mają większe przeszklenia. Rocco idealnie doświetli sypialnie, zaś model Mars zapewnia nieco więcej prywatności.

Na zdjęciu: drzwi Mars

Firma powiązana:
VOSTER

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2020

Czas na Wnętrze

Magazyn pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje