Konferencja dla Dekarzy i Olimpiada Dekarska 2020 w FAKRO

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Konferencja dla Dekarzy i Olimpiada Dekarska 2020 w FAKRO

Południowy region Polski to niezwykle malownicza okolica. Właśnie tam, FAKRO zorganizowało Konferencję dla Dekarzy oraz I Olimpiadę Dekarską w sportach zimowych. Do Muszyny przybyli przedstawiciele środowiska dekarskiego prawie z całej Polski, niemal ze wszystkich terenowych oddziałów Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy.

aktualizacja: 2020-02-26 07:04:49

Podczas Konferencji firma z Nowego Sącza przedstawiła nową ofertę sprzedaży pakietowej pod hasłem superTrio. Konferencja połączona ze zwiedzaniem firmy to ważna część edukacyjna i merytoryczna zjazdu, a samo spotkanie to niewątpliwie okazja do wspólnego spędzenia czasu i integracji całego środowiska dekarskiego. Konferencja stanowiła forum dyskusji i wymiany doświadczeń fachowców związanych ze środowiskiem dekarskim.

Drugą ważną częścią tego spotkania była I Zimowa Olimpiada Dekarska. Na stokach w Krynicy odbyły się zawody sportowe w zjeździe na nartach, a na specjalnym torze w Muszynie odbył się zjazd saneczkowy. W zimowej scenerii uczestnicy stanęli do sportowej rywalizacji, a "w powietrzu" mieszały się ambicja z dobrą zabawą. Piękna, słoneczna pogoda nie tylko ogrzewała sporą rzeszę uczestników ale także podgrzała emocje na stoku. Zawodnicy ambitnie ścigali się na nartach i na sankach, a wieczorem wśród zebranych uczestników ogłoszono nazwiska zwycięzców oraz rozdano pamiątkowe puchary i medale.

Na podium stanęli:

  • w zawodach narciarskich:

1. Adam Wieteska - Łódź
2. Beniamin Nejczyk - Łódź
3. Dariusz Budkowski - Lublin

  • wśród saneczkarzy:

1. Tomasz Palczewski - Lublin
2. Adam Wieteska - Łódź
3. Sebastian Wieteska - Łódź

  • najlepszymi drużynami okazały się:

1. Łódzki oddział PSD
2. Lubelski odział PSD
3. Pomorski oddział PSD

Wszystkim medalistom gratulujemy sukcesu. Dziękujemy za wielkie zaangażowanie i prawdziwą sportową rywalizację oraz wieczorną, integracyjną zabawę.

Zawsze gdy przyjeżdżam do FAKRO, widzę jak firma dynamicznie się rozwija. Nowe hale, linie produkcyjne czy laboratoria odzwierciedlają jej ciągły rozwój. Natomiast rywalizacja w jeździe na nartach czy na sankach to doskonała okazja na wspólne spędzenie czasu oraz aktywny wypoczynek. Zimowa sceneria dodatkowo wzmaga pozytywne emocje - mówi Cezary Langner, Prezes Śląskiego oddziału PSD.

Udział w zawodach to nie jedyne atrakcje związane z pobytem w górskich kurortach. Wszyscy uczestnicy mogli wziąć udział w innych sportach zimowych. Sporym powodzeniem cieszyła się jazda na skki trikke. Ta nowa dyscyplina sportowa zdobywa coraz więcej zwolenników, a sam przejazd dostarczał wielu emocji. Nie mogło również zabraknąć jazdy na quadach czy skuterach śnieżnych. Dla fanów saneczkarstwa cały czas dostępny był również unikatowy w skali całej Europy tor saneczkowy, na którym można było potrenować lub po prostu pocieszyć się jazdą.

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy gościć przedstawicieli prasy branżowej oraz środowiska dekarskiego praktycznie z całej Polski. W trakcie Konferencji poruszane były ważne sprawy dotyczące branży budowlanej, a Olimpiada Zimowa to świetna możliwość rywalizacji i zabawy - podsumowuje Sławomir Gawlik, dyrektor ds. marketingu Grupy FAKRO.

Firma powiązana:
Fakro

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Łukasz Piszczek podczas wyboru rolet w salonie KRISHOME
Łukasz Piszczek podczas wyboru rolet w salonie KRISHOME
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom marzec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny