Vetrex odświeżył identyfikację wizualną

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Vetrex odświeżył identyfikację wizualną

Vetrex - jeden z kluczowych producentów okien i drzwi PVC z segmentu premium, należący do francuskiej Grupy Liebot - odświeżył identyfikację wizualną. Firma zmodyfikowała swoje logo, wprowadziła nowy standard wizualny dla salonów sprzedaży i zmieniła wygląd materiałów reklamowych. Niebawem zostanie uruchomiona nowa odsłona serwisu internetowego.

aktualizacja: 2019-10-31 06:13:00

Zmiany są elementem szerszej strategii mającej na celu dalsze umacnianie pozycji Vetrex na rynku stolarki otworowej PVC z segmentu premium. Wynikają one z nieustannego rozwoju firmy i poszerzania oferty produktowej. Stawiamy na jakość w każdym wymiarze. Dotyczy to zarówno wysokiej jakości i trwałości produktów, jak również fachowego doradztwa przy zakupie oraz profesjonalnego montażu. Nowa identyfikacja wizualna i sposób komunikacji pozwolą jeszcze lepiej zaakcentować cechy naszej marki - mówi Paweł Bielak, Prezes Zarządu Vetrex.

Zmiana loga Vetrex

Subtelne zmiany wprowadzone w logo nadały mu nowoczesny wygląd. Font logotypu pogrubiono i obrysowano, a w napisie Vetrex uproszczono literę "x". W sygnecie marki zmieniono gradient, zastępując przejście tonalne jednolitym kolorem. Dopasowano proporcje między sygnetem a logotypem. Do logo dodano separator, a wpisane w nie hasło "okna premium" zmieniono na „okna i drzwi premium”. Zmiana ta związana jest z wprowadzeniem w zeszłym roku do oferty firmy drzwi wejściowych.

Vetrex - logotyp

Nowy standard wizualny dla salonów sprzedaży

Vetrex opracował nowy standard wizualny dla salonów sprzedaży. Będzie on wprowadzany w nowo otwieranych punktach handlowych oraz mogą go wdrażać już istniejące placówki. Zmiany obejmują zarówno oznakowanie salonów, jak i ich wystrój. Dodatkowo przygotowano nowe materiały reklamowe. Vetrex jest jednym z pionierów sprzedaży sieciowej za pośrednictwem Autoryzowanych Salonów Sprzedaży. Obecnie posiada rozbudowaną sieć złożoną z ponad 100 partnerów handlowych na terenie całego kraju.

Odświeżony serwis internetowy

Odświeżony serwis internetowy zyska bardziej atrakcyjną formę i wysoką funkcjonalność. Klienci będą mogli w łatwiejszy sposób wybrać produkty dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Witrynę wyróżniać będzie przejrzysty układ graficzny, nowoczesny wygląd, intuicyjna nawigacja oraz wysoka interaktywność.

Firma powiązana:
Vetrex

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Łukasz Piszczek podczas wyboru rolet w salonie KRISHOME
Łukasz Piszczek podczas wyboru rolet w salonie KRISHOME
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny