FAKRO przekazało pieniądze na leczenie dzieci pracowników

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
FAKRO przekazało pieniądze na leczenie dzieci pracowników

Pracownicy FAKRO dzieciom pracowników. Tak można streścić cel akcji "Kilometry nadziei z FAKRO". To właśnie dla czwórki chorych dzieci 474 osoby dołączyły do rywalizacji na ENDOMONDO "Kilometry nadziei z FAKRO". Pracownicy FAKRO jeżdżąc na rowerze, biegając i chodząc po górach pokonali w trzy miesiące prawie 500 000 kilometrów. Uroczyste zakończenie akcji odbyło się 11 września w siedzibie firmy FAKRO.

aktualizacja: 2019-10-02 10:09:59

Akcja rozpoczęła się 1 czerwca, jej celem było pokonanie w ciągu pięciu miesięcy 50 tysięcy kilometrów. Po uzyskaniu tego wyniku FAKRO zadeklarowało przekazanie 16 000 zł dla czwórki potrzebujących dzieci.

Zakładany wynik został przekroczony niemal dziesięciokrotnie. Ta akcja pokazała po raz kolejny, że zespół FAKRO to ambitni, niezwykle wartościowi ludzie, którzy potrafią przenosić góry i zmieniać świat na lepsze - podziękował Sławomir Gawlik, Dyrektor Marketingu Grupy FAKRO.

Najważniejszym punktem spotkania było przekazanie symbolicznych voucherów potrzebującym dzieciom, które razem z rodzicami pojawiły się na spotkaniu.

Oficjalne zakończenie "Kilometrów nadziei z FAKRO" ze względu na błyskawiczne osiągnięciu planowanego pułapu odbyło się na 1,5 miesiąca przed planowanym zakończeniem akcji.

Tymczasem honorowo zbieramy kilometry dalej. Akcja potrwa do 31 października br. Wspierając finansowo rodziny naszych pracowników pokazaliśmy siłę i ogromne serca naszego zespołu. Ta akcja jest najlepszym dowodem na to, że pomagając zmieniamy świat na lepsze - podsumowuje Anna Korczyk.

Firma powiązana:
Fakro

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Łukasz Piszczek podczas wyboru rolet w salonie KRISHOME
Łukasz Piszczek podczas wyboru rolet w salonie KRISHOME
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny