Red Dot Award: Product Design 2019 dla drzwi tarasowych HST-Sky Innoview FAKRO

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Red Dot Award: Product Design 2019 dla drzwi tarasowych HST-Sky Innoview FAKRO

Drzwi wielkopowierzchniowe HST-Sky otrzymały prestiżowe wyróżnienie za design i innowacyjność w konkursie Red Dot Award: Product Design 2019.

aktualizacja: 2019-03-26 07:01:52

Drzwi podnoszono-przesuwne HST-Sky Innoview FAKRO to unikatowy produkt na rynku, w którym dzięki specjalnej konstrukcji szyba stałego, niejezdnego skrzydła zamocowana jest bezpośrednio w ościeżnicy i progu. Taka konstrukcja to nowe spojrzenie na przestrzeń wewnątrz i na zewnątrz domu. HST-Sky daje znacznie większą powierzchnię przeszklenia przez co poszerza pole widzenie, a granica pomiędzy wnętrzem, a otoczeniem zanika.

Drzwi HST-Sky to połączenie najwyższej jakości drewna z aluminiową okładziną. Drzwi tworzą jednolitą linię wzorniczą i kolorystyczną z pozostałymi produktami z linii INNOVIEW: bramami garażowymi, drzwiami wejściowymi oraz markizami.

Nagroda Red Dot Award przyznawana jest od ponad 60 lat w Niemczech za design i innowacyjność produktów. To jedno z najważniejszych wyróżnień w dziedzinie projektowania na świecie. O przyznaniu nagród decyduje jury, w którego skład wchodzą eksperci z całego świata, zgodnie z mottem "w poszukiwaniu dobrego designu i innowacji". Ich ocena koncentruje się na kryteriach takich jak: poziom innowacyjności, funkcjonalność, jakość, trwałość i ergonomia.

Kolejna nagroda Red Dot przyznana produktom FAKRO, to dla nas ogromny sukces i jednocześnie potwierdzenie, że nasza strategia inwestowania w innowacyjność i design jest słuszna. Firma FAKRO jest autorem ponad 170 zgłoszeń patentowych, co czyni z nas jedną z najbardziej innowacyjnych firm w branży - skomentował Sławomir Gawlik, dyrektor marketingu Grupy FAKRO.

Nagroda Red Dot Award

Uroczysta gala wręczenia nagród tegorocznej edycji Red Dot Award odbędzie się 8 lipca w gmachu teatru Aalto-Essen. Wszystkie nagrodzone produkty otrzymają certyfikaty i będzie można je zobaczyć na pokonkursowej wystawie "Design on Stage" w Red Dot Design Museum w Essen. Wystawa potrwa do 11 sierpnia 2019. Od tego dnia drzwi HST-Sky będą również prezentowane w katalogu Red Dot Design, online oraz w aplikacji Red Dot Design.

Firma powiązana:
Fakro

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Łukasz Piszczek podczas wyboru rolet w salonie KRISHOME
Łukasz Piszczek podczas wyboru rolet w salonie KRISHOME
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny