FAKRO na Światowych Mistrzostwach Młodych Dekarzy IFD 2018

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
FAKRO na Światowych Mistrzostwach Młodych Dekarzy IFD 2018

W 2018 roku Ryga była gospodarzem 66 Międzynarodowego Kongresu IFD. W tym pięknym nadbałtyckim mieście podczas Kongresu odbyły się również 27 Światowe Mistrzostwa Młodych Dekarzy. 30 drużyn z 11 krajów dzielnie walczyło o wygraną w 4 kategoriach. Firma FAKRO jako Sponsor Premium wspierała dekarzy pod względem merytorycznym, jak i zapewniła produkty do zadań konkursowych.

aktualizacja: 2019-02-18 12:32:18

Po raz pierwszy w historii, w trakcie mistrzostw przeprowadzono obróbkę okien fasadowych materiałem pokryciowym. Oczywiście uczestnicy pracowali na oknach pionowych INNOVIEW firmy FAKRO.

FAKRO pamięta także o historycznych wydarzeniach i dla uczczenia 100-lecia niepodległości Łotwy, firma z Nowego Sącza zamieściła na oknach do dachów płaskich logotyp rocznicy.

Już od 14 lat firma FAKRO jest członkiem partnerskim IFD (tzn. International Federation for the Roofing Trade), która jest neutralną platformą, służącą integracji środowisk dekarskich z różnych krajów oraz wymianie doświadczeń. Celem Stowarzyszenia jest doskonalenie umiejętności dekarskich na całym świecie, aby produkty były poprawnie zamontowane według przyjętych standardów IFD. Nowością nad która obecnie pracuje IFD jest wprowadzenie paszportu dekarskiego. Dzięki niemu dekarze będą mieli świadectwo posiadania nowych umiejętności dekarskich. Paszporty będą wydawane przez firmy i krajowe stowarzyszenia dekarskie będące członkami IFD. Warto zaznaczyć, że tylko poprawnie zainstalowane produkty na dachu spełniają dobrze swoje funkcje - komentuje Sabina Sujew, IFD Chairwoman Marketing, delegat firmy FAKRO zaangażowana w projekt Future Marketing for the IFD.

FAKRO na Światowych Mistrzostwach Młodych Dekarzy IFD 2018, zdjęcia 1

Znamy wygranych

Podczas zadań konkursowych uczestnicy montowali okna dachowe FAKRO. Młodzi dekarze rywalizowali w montażu okien na dachu płaskim oraz na dachu skośnym z metalowym pokryciem. W tej edycji po raz pierwszy w historii Mistrzostw IFD konkurowali w "obróbce" okna fasadowego FAKRO - INNOVIEW. W kategorii "FASADA" pierwsze miejsce otrzymała drużyna ze Szwajcarii, natomiast drugie przypadło ekipie z Polski.

W kategorii "DACH SKOŚNY Z METALOWYM POKRYCIEM" pierwsze miejsce zajęła drużyna z Łotwy, a drugie ze Szwajcarii. Trzecie miejsce w tych dwóch kategoriach zajęli młodzi dekarze z Estonii. W kategorii "DACH PŁASKI" montaż okna DXF w dachu płaskim złoty medal otrzymała drużyna ze Szwajcarii, srebrny z Austrii, a brązowy przypadł młodym dekarzom z Niemiec. W ostatniej kategorii „DACH SKOŚNY” pierwsze miejsce zajęła drużyna ze Szwajcarii, drugie z Niemiec, a trzecie z Austrii.

FAKRO na Światowych Mistrzostwach Młodych Dekarzy IFD 2018, zdjęcia 2

Nagroda od Prezydenta IFD

Młodzi dekarze podczas zawodów mogli brać również udział w kategorii freestyle. Zwycięzcy w tej widowiskowej konkurencji otrzymali nagrodę, która wręczył osobiście Prezydent IFD. Szczegóły - opisy zadań i zdjęcia dostępne są na stronie: www.ifd-roof.com

FAKRO na IFD

Atrakcyjne 60 m2 stoisko FAKRO było tłumnie odwiedzane, a każdy uczestnik Mistrzostw otrzymał od firmy wartościowe gadżety. Dodatkowo na stoisku nie zabrakło emocji sportowych, każdy uczestnik mógł wziąć udział w rozgrywkach piłkarskich. Do wygrania były atrakcyjne nagrody. Stoisko firmy odwiedził maratończyk rodem z Rumunii, który pokonuje kilometry zawsze w barwach FAKRO. FAKRO widoczne było nie tylko na stoiskach roboczych ale również na strojach uczestników reprezentacji między innymi Łotwy, Węgier i Polski.

FAKRO na Światowych Mistrzostwach Młodych Dekarzy IFD 2018, zdjęcia 3

Firma powiązana:
Fakro

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Łukasz Piszczek podczas wyboru rolet w salonie KRISHOME
Łukasz Piszczek podczas wyboru rolet w salonie KRISHOME
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom październik 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny