Prezes Grupy Oknoplast Osobowością Roku według Executive Club

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Prezes Grupy Oknoplast Osobowością Roku według Executive Club

29 listopada 2017 w Warszawie odbyło się wręczenie prestiżowych statuetek Diamenty Top Industry. Nagrodę w kategorii Osobowość Roku otrzymał Mikołaj Placek, Prezes Zarządu Grupy Oknoplast.

aktualizacja: 2017-12-06 06:52:15

Diamenty Top Industry to plebiscyt mający na celu uhonorowanie spółek i przedsiębiorców wyróżniających się na tle polskiego przemysłu, którzy zbudowali swój sukces w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości technologicznej i gospodarczej. Konkurs promuje innowacyjność poprzez docenianie tych podmiotów, które kreują nowe trendy w branży przemysłowej. Jednym z laureatów tej edycji został Prezes Zarządu Grupy Oknoplast Mikołaj Placek, który – dzięki nowoczesnemu zarządzaniu, kreowaniu trendów na rynku i budowaniu silnej pozycji polskiej marki na świecie – zgarnął nagrodę dla Osobowości Roku.

Nagroda w konkursie Diamenty Top Industry jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. To zarazem kolejne potwierdzenie, że Grupa Oknoplast rozwija się w dobrym kierunku, stawiając na innowacyjność i odważne wyznaczanie trendów w branży stolarki otworowej. Jednocześnie chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyczyniają się codziennie do sukcesu Grupy Oknoplast. Moja praca nie przyniosłaby tak znakomitego efektu bez zaangażowania całego zespołu, z którym współpracuję i realizuję ambitne cele każdego dnia – komentuje Mikołaj Placek, Prezes Zarządu Grupy Oknoplast.

Innowacyjność buduje sukces Grupy Oknoplast w Europie

Firma, na czele której stoi Mikołaj Placek, to przedsiębiorstwo rodzinne należące do pierwszej piątki największych producentów okien PVC w Europie. Grupa Oknoplast dystrybuuje swoje produkty w 13 państwach europejskich, m.in.: w Niemczech, Francji, Włoszech i krajach skandynawskich. Spółka planuje także wejście na rynki poza Europą.

W ciągu 23 lat działalności Grupa Oknoplast opracowała ponad 40 innowacyjnych rozwiązań. W wyniku tej strategii firma otrzymała podczas konkursu nominację również w kategorii Produkt Roku za nawiewniki antysmogowe pozwalające wyeliminować nawet do 98% szkodliwych cząsteczek PM10 w pomieszczeniach. Dzięki takim nieszablonowym pomysłom przedsiębiorstwo kreuje trendy w branży stolarki otworowej w Polsce i za granicą, niejednokrotnie wyznaczając kierunek jej rozwoju.

Prestiżowe spotkanie świata biznesu i nauki

Konkurs Diamenty Top Industry organizowany jest przez Executive Club – stowarzyszenie zrzeszające przedstawicieli top managementu, którzy reprezentują czołowe przedsiębiorstwa na rynku polskim i zagranicznym. W kapitule plebiscytu znalazły się wybitne osobistości świata biznesu i nauki, m.in. Andrzej Goławski, Prezes Zarządu Mostostal Warszawa, prof. Janusz Jurczak z Polskiej Akademii Nauk, Jan Szmidt, rektor Politechniki Warszawskiej i Andreas Colombek, Dyrektor Generalny GmbH.

Firma powiązana:
OKNOPLAST

Zdaniem naszych Czytelników

time image

Gość Iksinski

27 Gru 2017, 11:29

Co jak co, ale nie można mu zarzucić, że żeruje na sławie ojca. Firma się rozwija, więc i zasłużone laury się pojawiają. Byle na nich nie osiąść!

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Łukasz Piszczek podczas wyboru rolet w salonie KRISHOME
Łukasz Piszczek podczas wyboru rolet w salonie KRISHOME
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom październik 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny