Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Budvar Centrum - wyróżniona za jakość i wizerunek

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Budvar Centrum - wyróżniona za jakość i wizerunek

Znak Jakości Home Zone i tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki to nagrody przyznawane przez wybitnych polskich architektów, projektantów i przedsiębiorców. Obie zdobył w ostatnim roku producent stolarki otworowej ze Zduńskiej Woli - Budvar Centrum.

aktualizacja: 2017-11-23 09:20:15

Znak Jakości Home Zone 2017 został przyznany producentowi stolarki otworowej za okno PVC T-Energy MD. Nowoczesny i elegancki produkt doceniono za rozwiązania dedykowane domom energooszczędnym. Plebiscyt Home Zone przyznaje znak jakości innowacjom, które pozwalają kreować komfortową, funkcjonalną i estetyczną przestrzeń.

- Wprowadzając do sprzedaży okna T-Energy MD, chcieliśmy wyjść naprzeciw nowym trendom i udostępnić klientom produkt nie tylko estetyczny, ale też ekologiczny i zaawansowany technologicznie - mówi Paweł Trzciński, ekspert firmy Budvar Centrum. - Nagroda cieszy nas tym bardziej, że jest odzwierciedleniem opinii kilkunastoosobowej komisji złożonej z wybitnych, znanych w świecie architektów i projektantów.

Organizacja indywidualnych pracodawców Business Centre Club również zwróciła w tym roku uwagę na producenta okien Budvar Centrum i po raz czwarty uhonorowała go tytułem Ambasadora Polskiej Gospodarki. Nagroda ta jest przyznawana w sześciu kategoriach: Eksporter, Firma Globalna, Kreator Rozwiązań XXI Wieku, Najwyższa Jakość, Partner Firm Zagranicznych i Marka Europejska. W ostatniej z nich zwyciężył właśnie producent ze Zduńskiej Woli.

Producent stolarki otworowej zaznacza, że choć cieszy się z nagród, nie są one dla niego najważniejsze.

- Wybitni architekci i biznesmeni uznali, że należymy do grona profesjonalistów. To zaszczyt i nagroda za ciężką pracę - mówi Paweł Trzciński. - Na co dzień jednak kierujemy się przede wszystkim opinią naszych klientów i to z myślą o ich satysfakcji podejmujemy każdą decyzję.

Firma powiązana:
BUDVAR Centrum Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2020

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom październik 2020

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje