Nowość Voster: drzwi ukryte Sara PRO H220

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 9-16 minut
Nowość Voster: drzwi ukryte Sara PRO H220

Drzwi ukryte SARA PRO o niestandardowej wysokości 220 cm to nowość w ofercie Voster - producenta drzwi wewnętrznych i ościeżnic. To rozszerzenie popularnej serii Sara PRO, która już zdobyła uznanie wśród klientów.

aktualizacja: 2023-09-18 08:26:19

Drzwi ukryte to innowacyjne rozwiązanie, w którym powierzchnia drzwi jest całkowicie zintegrowana ze ścianą. Granica między drzwiami a ścianą jest niemal niewidoczna, doskonale wpisując się w ideę nowoczesnego minimalizmu.

Sara Pro H220 to wybór, który doskonale sprawdzi się w wysokich pomieszczeniach. Jest to idealna opcja dla loftów, kamienic, czy nowoczesnych wnętrz o niestandardowej wysokości. Takie rozwiązanie pozwala na uniknięcie pustej przestrzeni między ościeżnicą a sufitem nadając wnętrzu wyszukanego charakteru i podnosząc jego standard.

Montując takie drzwi zyskujemy dodatkową przestrzeń. Efekt ten jeszcze bardziej podkreśla wybór modelu w jasnym kolorze lub odcieniu zbliżonym do ściany. Ponadto, gładkie skrzydła drzwiowe dodają elegancji.

Voster kontynuuje swoją misję dostarczania rozwiązań, które łączą piękno z praktycznością, pozwalając każdemu na stworzenie unikalnych i funkcjonalnych wnętrz. Drzwi ukryte SARA PRO w wersji 220 cm to kolejny krok w tej fascynującej podróży po świecie wzornictwa wnętrz.

www.voster.pl

Przeczytaj
Może cię zainteresować
Dowiedz się więcej
+ Pokaż więcej
Firma powiązana:
VOSTER

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!