Inspirujący kolor very peri króluje w FAKRO

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 17-22 minuty
Inspirujący kolor very peri króluje w FAKRO

Kolor odgrywa bardzo ważną rolę w codziennym życiu. Ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie, a nawet na uczucia. Niesie ze sobą potężny ładunek emocjonalny. Kolor to siła. Dlatego też instytut Pantone, zrzeszający grono uznanych specjalistów od projektowania koloru, od ponad 20 lat wybiera i ogłasza ten, który będzie przewodnim w danym roku. Wybór koloru nigdy nie był i nie jest przypadkowy.

aktualizacja: 2022-04-28 10:06:30

Zawsze wiąże się z obecną sytuacją i jest zgodny z dominującymi trendami. Jest odbiciem pragnień i obaw oraz symbolem globalnych nastrojów i przemian, jakie zachodzą na świecie. Śmiało można powiedzieć, że kolor roku Pantone nie tylko kreuje trendy, ale też z nich bezpośrednio wynika. Na wybór koloru 2022 roku, ogromny wpływ miała pandemia Covid-19. Na szczęście powoli wychodzimy z czasu ścisłej izolacji, z pełną świadomością, że życie wielu osób, a także firm, zmieniło się nieodwracalnie. Wirtualny świat stał się nam bliższy niż kiedykolwiek. Kolor very peri odzwierciedla więc połączenie świata cyfrowego z fizycznym, to nowy kolor, wymyślony na potrzeby tego roku.

Very peri to odważny kolor, który powstał z połączenia intensywnej barwy niebieskiej z fioletowymi i czerwonymi akcentami. Niebieski oznacza łagodność i stabilizację, której wszyscy obecnie potrzebujemy, a czerwone i fioletowe akcenty to obietnica nowej energii, zmiany i otwierania się na to, co przyniesie jutro. Kolor roku zachęca do odważnych zmian, dając ogromne możliwości twórcze, po które wystarczy sięgnąć.

Very peri - kolor roku

Co powiecie na rolety ARF FAKRO w najmodniejszym kolorze roku?

Firma FAKRO od zawsze podąża za nowymi trendami, a często sama je wytycza. Zobaczcie jak pięknie komponują się nasze intrygujące rolety w najmodniejszym kolorze very peri z szarym fotelem. Do tego poduszka w tym samym odcieniu. Drewniane meble w naturalnym kolorze idealnie dopełniają całości.

Roleta ARF to wyjątkowa dekoracja poddasza, a przy tym bardzo praktyczna. Doskonale chroni przed światłem słonecznym zapewniając zaciemnienie pomieszczenia. Dzięki jej zastosowaniu, nawet podczas bardzo słonecznych dni, na poddaszu może zapanować przyjemny "mrok" w chwilach, gdy potrzebujemy odpoczynku. Prowadnice pozwalają na ustawienie rolety w dowolnym położeniu, co pozwala na płynne regulowanie ilością światła, które chcemy wpuścić do środka.

Poznaj cenę rolety zaciemniającej na okno dachowe ARF na sklep.fakro.pl

Zapewniamy, że roleta do okna dachowego w kolorze tego sezonu, ożywi każde wnętrze i doda mu wyjątkowości. Very peri pasuje do wielu aranżacji. Szczególnie dobrze prezentuje się w eleganckich, nowoczesnych wnętrzach w stylu glamour i art deco. Nie oznacza to jednak, że nie można z nim eksperymentować i użyć do wnętrz w innych stylach. W klasycznych wnętrzach barwę też można wykorzystać w formie dodatków typu fotel, sofa, lampa, czy nawet same poduszki. Odważne dodatki nadadzą klasyce modnego akcentu. Jasny, delikatny odcień very peri sprawdzi się w łazience i sypialni, czyli w tych pomieszczeniach, w których odpoczywamy. W kuchni idealnie skomponuje się z bielą lub szarością. Jeśli very peri połączymy z kolorem: zielonym, złotym, szarym lub brązowym, to

Stworzymy oryginalną komfortową aranżację i nowoczesny design. Wyzwól w sobie twórczą energię i wyraź swoją beztroską pewność siebie kolorem. Możesz zaszaleć i dodać wnętrzu ekspresji. Postaw na radosną obecność odważnych dodatków w Twoim domu.

Pamiętajmy, aby w każdym pomieszczeniu zapewnić odpowiednie źródło światła, które rozjaśnia i nadaje przestronności wnętrzu. Dzięki zamontowanej na oknie rolecie możemy sterować światłem i powodować zmiany nastroju w pomieszczeniu. Zarówno światło naturalne jak i kolor very peri, pomagają uzyskać przestrzeń nie tylko estetyczną, ale również pozytywnie wpływającą na zdrowie i samopoczucie domowników.

Przeczytaj
Może cię zainteresować
Dowiedz się więcej
+ Pokaż więcej

Zainspiruj się z roletą FAKRO w kolorze very peri, dodaj wnętrzu energii i otwórz się na zmiany.

Firma powiązana:
Fakro

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje