Zbliża się końcowy termin wymiany starych kotłów

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Zbliża się końcowy termin wymiany starych kotłów

Zbliża się końcowy termin wymiany starych kotłów, na bardziej ekologiczne rozwiązania, jednak dostępność wielu urządzeń na rynku jest ograniczona. Natłok obowiązków i spraw życia codziennego w wielu domach odwlekło decyzję o zakupie aż do teraz. Niestety na realizację zamówień trzeba czekać nawet po kilka miesięcy. NETSU S.A. to jedna z niewielu firm, która dowiezie pompę ciepła w błyskawicznym czasie, dzięki czemu można zdążyć na wymianę źródła ogrzewania jeszcze w tym roku.

aktualizacja: 2021-11-19 09:22:02

Problem smogu już kilka lat temu stał się bardzo głośny, miasta na wiele sposobów próbowały zachęcić mieszkańców do bardziej ekologicznych działań. W tym czasie uruchomiono również programy wsparcia, takie jak "Czyste Powietrze" czy "Stop Smog" jednak mapa polski w wielu miastach nadal wykazywała niesamowicie wysokie zanieczyszczenie powietrza, odstające od wszelkich norm, a nadchodząca jesień przypominała nam o braku poprawy jego jakości. By przyspieszyć proces wprowadzono zakazy, sukcesywnie wprowadzane w pojedyncze województwa. Już 1 stycznia 2022 roku taki zakaz zacznie obowiązywać w województwie śląskim i podkarpackim.

NETSU S.A. to producent nowoczesnych i wydajnych pomp ciepła gwarantujących ekologiczny sposób na ogrzewanie. Do urządzeń wprowadzono bardziej ekologiczny czynnik R32, co zwiększyło zakres temperatur pracy pomp. Standardem w urządzeniach NETSU są również zastosowanie grzałki tacy ociekowej, obsługa dwóch obiegów grzewczych, czujnik c.w.u. oraz dedykowana aplikacja ułatwiająca zarządzanie urządzeniem.

Przy wyborze pompy można liczyć na profesjonalne doradztwo doświadczonych pracowników. Na pierwszym miejscu postawiony jest klient i jego potrzeby. W ofercie znajdziemy pompy ciepła typu Split i Monoblok o mocy od 8 do 30 kW, które dobierane są indywidualnie wg wielu zmiennych czynników. W wielu przypadkach producenci oferują tylko bazowe produkty, jednak z NETSU kompletowany jest cały zestaw elementów potrzebny do działania urządzenia. Ich montaż przeprowadzany jest tylko przez wykwalifikowanych instalatorów, a pompy objęte są 7-letnią gwarancją.

Skorzystanie z oferty NETSU S.A. niweluje wszelkie problemy związane z odpowiedzialnością za wadliwe elementy. Odpowiedzialność zawsze spada na producenta. Decydując się na NETSU stawiasz na jakość i doświadczenie.

Miasta i gminy czekają na wejście zakazów przewidzianych w ustawie, ponieważ mieszańcy nie chcą samowolnie wymieniać źródeł ciepła. Osoby, które nie wymienią starych kopciuchów do końca 2021 roku muszą liczyć się z grzywną w wysokości od 500 zł do 5000 zł. Brak dostępności urządzeń na rynku nie będzie okolicznością łagodzącą, o wymianie mówi się już od 5 lat i właśnie tyle czasu można było ubiegać się o dotację.

Wiele osób czekało z inwestycją aż do ostatniej chwili, stąd deficyt na urządzenia. Dzięki producentom, jak NETSU S.A. można zdążyć jeszcze przed końcowym terminem i uniknąć wysokiego mandatu czy grzywny. Producent gwarantuje dostawę urządzenia w nawet 3 dni od złożenia zamówienia. Warto zapoznać się z ofertą firmy i wybrać ekologiczne urządzenie do swojego domu.


NETSU S.A.
ul. Kopernika 6/2
40-064 Katowice
Infolinia: 32 307 00 55
office@netsu.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Warto wiedzieć dodatkowo:
Zobacz inne artykuły
Osiedle domów jednorodzinnych wyposażone w gruntową pompę ciepła NIBE
Osiedle domów jednorodzinnych wyposażone w gruntową pompę ciepła NIBE
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje