Grzejniki kolumnowe LASERLINE z VOGEL&NOOT

Artykuł sponsorowany
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Grzejniki kolumnowe LASERLINE z VOGEL&NOOT

LASERLINE to grzejniki członowe kolumnowe, które doskonale współpracują z niskotemperaturowymi źródłami ciepła takimi jak kotły kondensacyjne czy pompy ciepła, tym samym świetnie sprawdzą się w domach energooszczędnych. Ponadto dzięki wykorzystaniu rury stalowej o przekroju litery D, grzejniki te mają wyższą wydajność i większą powierzchnię wymiany ciepła niż klasyczne modele oparte na profilu o przekroju kołowym.

Ich dodatkowym atutem jest precyzyjne wykończenie. Metoda spawania laserowego sprawia, że łączenia poszczególnych elementów grzejnika są niezauważalne. Pozwala ona również na dokładne wykończenie wnętrza grzejnika, co eliminuje szumy wywoływane przepływem wody w grzejniku, oraz wyklucza wystąpienie korozji elektrochemicznej.

Grzejniki kolumnowe LASERLINE swoim wyglądem nawiązują do tradycyjnych grzejników żeberkowych. Jednakże wykonane są w najnowocześniejszej technologii spawania laserowego. Spoina powstająca w wyniku łączenia stali wiązką laserową, ma minimalną szerokość, co znacząco podnosi estetykę.

Grzejniki LASERLINE dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów. Daje to możliwość zamówienia grzejnika w niestandardowych wysokościach i szerokościach. Dopasowując się do indywidualnych wymiarów i nietypowych kształtów pomieszczeń, kolumny mogą być połączone pod kątem lub w formie łuku. W ofercie Vogel&Noot dostępnych jest 5 modeli grzejników kolumnowych:

  • LASERLINE Standard,
  • LASERLINE grzejnik zaworowy z podłączeniem środkowym,
  • LASERLINE Twin,
  • LASERLINE Bank,
  • LASERLINE Theke.

Grzejnik VOGEL&NOOT 

GRZEJNIK LASERLINE STANDARD

Model grzejnika Standard dostępny jest w 5 głębokościach (63, 101, 139, 177, 215 mm). Wysokość: od 155 do 3000 mm. Długość: 200-2500 mm. Podłączenie standardowe: 4 × GW 1/2" z boku.

GRZEJNIK LASERLINE Z PODŁĄCZENIEM ŚRODKOWYM

Grzejniki zaworowe z podłączeniem środkowym mają wbudowany, regulowany zawór z nastawą wstępną. Możliwa jest tylko parzysta liczba członów.

Wysokość 155–3000 mm. Długość 200-1500 mm. Podłączenia: 4 × GW 1/2" na przodzie z prawej i lewej strony, 2 × GW 1/2" na dole po środku.

GRZEJNIK LASERLINE TWIN

LASERLINE Twin dostarczany jest łącznie z ruchomym w pionie wieszakiem w kolorze grzejnika (z chromowanym uchwytem) oraz zestawem mocującym.

Dla modelu Twin można zamówić grzałkę elektryczną i wówczas będzie możliwa eksploatacja grzejnika poza sezonem grzewczym. Wysokość 1000, 1200, 1500 i 1800 mm. Długość 500 mm (10 członów), 600 mm (12 członów). Głębokość 2-kolumnowy: 63 mm. Grzejnik LASERLINE Twin jest podłączony od dołu po środku przez 2 przyłącza GW 1/2". Rozstaw przyłączy wynosi 50 mm.

GRZEJNIK LASERLINE THEKE

Grzejnik kolumnowy LASERLINE Theke udowadnia, że możliwe jest połączenie nowoczesnego designu, funkcjonalności oraz wysokiej mocy grzewczej. To nowoczesny grzejnik pionowy, który sprawdzi się w kuchni w formie bufetu oddzielającego np. część typowo kuchenną od jadalnej, ale może być również zainstalowany w innych pomieszczeniach. Montaż tego modelu pozwala na bardzo ergonomiczne zagospodarowanie przestrzeni dzięki rezygnacji z typowych grzejników płytowych, które nie pozwalają na całkowite wykorzystanie ścian (zwłaszcza pod oknami).

Grzejnik jest dostępny z blatem wykonanym z drewna bukowego, jednak istnieje również możliwość zamówienia grzejnika bez blatu. Wówczas do wykończenia można użyć również innych materiałów, takich jak marmur czy szkło. Wysokość 940 (750) lub 1090 (900) mm (wys. grzejnika podane w nawiasach). Długość 720 (700), 920(900) lub 1120 (1100) mm. Głębokość: 4-kolumnowy 224 mm, 5-kolumnowy 262 mm.

GRZEJNIK LASERLINE BANK

To grzejnik zorientowany poziomo, charakteryzujący się klasycznym designem, który może pełnić funkcję podgrzewanego siedziska. Sprawdzi się przede wszystkim w przedpokoju lub łazience (praktyczna ławeczka lub przydatna półka). Wysokość: 422 mm (4-członowy), 472 mm (5-członowy), 522 mm (6-członowy), 572 mm (7-członowy). Długość: 1850 do 3150 mm. Głębokość 370 mm.

Grzejniki Laserline dostępne są w 71 kolorach RAL i specjalnych. Wszystkie grzejniki LASERLINE spełniają wymagania certyfikatów jakości ISO: 9001 i 14001 oraz mają deklarację zgodności z normą PN-EN 442. Objęte są 10-letnią gwarancją.

Grzejniki Laserline BANK
Grzejniki Laserline BANK
Vogel % Noot logotyp
Rettig Heating Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 11, 44-203 Rybnik
Oddział w Wałczu
ul. Budowlanych 10, 78-600 Wałcz
www.vogelundnoot.com.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Warto wiedzieć dodatkowo:
Zobacz inne artykuły
Jakie posadzki można układać na ogrzewaniu podłogowym?
Jakie posadzki można układać na ogrzewaniu podłogowym?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny