Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 96826
Alplast-Radeco

Alplast-Radeco

GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE I DEKORACYJNE
Telefon 52 327 22 22
Adres Rynkowska 2, 85-503 Bydgoszcz
Radeco to marka grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, które oprócz funkcji grzewczych stanowią ozdobę łazienki, a także innych pomieszczeń. Dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji grzejników sprawia, że wyroby firmy są sprawdzone i dopracowane. Alplast wykonuje grzejniki z profili stalowych i miedzianych o różnych przekrojach, ponadto oferuje grzejniki chromowane i mosiądzowane. ... Czytaj więcej
Alplast-Radeco

Radeco to marka grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, które oprócz funkcji grzewczych stanowią ozdobę łazienki, a także innych pomieszczeń. Dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji grzejników sprawia, że wyroby firmy są sprawdzone i dopracowane. Alplast wykonuje grzejniki z profili stalowych i miedzianych o różnych przekrojach, ponadto oferuje grzejniki chromowane i mosiądzowane.

Łazienkowe grzejniki Alplast

Zalety grzejników Radeco

Grzejniki Radeco wyróżnia wysoka estetyka, niezwykła praktyczność, wygoda w użytkowaniu, skrupulatna dbałość o jakość wykonania, oraz korzystna cena.

Charakterystyka grzejników Radeco

W swojej ofercie Radeco ma ponad 20 modeli standardowych grzejników łazienkowych różniących się przekrojem kolektorów oraz wygięciem rurek oraz ponad 50 modeli z serii Design. Dysponuje własnym wzornikiem barw strukturalnych oraz paletą kolorów RAL, dzięki czemu możliwości wyboru są niemal nieograniczone.

Bogata oferta grzejników dekoracyjnych z serii Design dedykowana jest nie tylko do łazienek, ale również pomieszczeń takich jak salon, korytarz, przedpokój czy pokój dziecięcy, stanowiąc elegancki element ich wystroju. Na życzenie klienta firma jest w stanie wyprodukować grzejnik pod indywidualne zamówienie. Oprócz rur stalowych, materiałami użytymi do produkcji grzejników są: kamień, wiklina, płytki ceramiczne, szkło oraz panele stalowe. Alplast jest inspiracją dla projektantów wnętrz, a także innych producentów grzejników.

Nowości Radeco

  • Grzejnik LOCO

Wykonany ze stalowych, kwadratowych profili 30/30 mm, swoim kształtem przypomina nowoczesne dzieło sztuki. Projekt grzejnika zakładający jego geometryczną formę oraz odejście od standardowych, okrągłych profili, sprawił, iż marka Radeco wyznacza nowe trendy we wzornictwie grzejników dekoracyjnych. Wymiary grzejnika: wysokość h – 1540 mm, szerokość całkowita s – 685 mm, podłączenie V – 50 mm, waga 11 kg, moc grzejnika przy parametrach 75/65/20 – 480 W.

  • Grzejnik LOFT

Bardzo prosty w formie i funkcjonalny grzejnik wykonany z rur kwadratowych 30/30 mm. W łazience może pełnić funkcję zarówno suszarki jak i wieszaka. Model wykonywany w trzech wysokościach 820, 1160 i 1610 mm. Przy zamówieniu klient ma możliwość wyboru jednego z wielu dostępnych kolorów. Dodatkowo można zamówić łatwe w montażu dodatkowe wieszaki które mogą być pomalowane zarówno w kolorze grzejnika jak i w innym wybranym kolorze.

  • Grzejnik PARYS

Zachwyca współczesnym designem oraz gustownym wykonaniem najwyższej jakości. Stanowi alternatywną wersję dla płytowego grzejnika Item, wyróżniając się zaokrąglonymi bokami, nadającymi mu smuklejszy, delikatniejszy charakter. Wykonany jest z tafli stalowego ekranu i pokryty specjalną farbą proszkową. Dostępny w kolorach z palety barw RAL oraz barw strukturalnych Radeco. Do Parysa oferujemy specjalne suszarki anodowane dostępne w trzech kolorach: czerwonym, srebrnym i czarnym.

Budujemy Dom czerwiec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum