De Dietrich wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
De Dietrich wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Tak jak w ostatnich latach spółka BDR Thermea Poland dołączyła do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i na aukcję przekazała dwufunkcyjny, kondensacyjny kocioł gazowy Lumea MPX 20/24MI. Całkowity dochód z aukcji przekazany zostanie dla Fundacji na zakup sprzętu medycznego i diagnostycznego dla dzieci.

aktualizacja: 2020-01-10 10:46:36

Pomaganie ma sens

Już po raz 28. w całej Polsce zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci. W tym roku WOŚP skupi się przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia i neurochirurgia. W trosce o bezpieczeństwo i skuteczność zabiegów małych pacjentów potrzebne są najnowocześniejsze i bardzo drogie urządzenia medyczne. Zazwyczaj zebrane środki są przekazywane na niezbędne wyposażenie sali operacyjnej, oddziału intensywnej terapii czy zakładu diagnostyki obrazowej. Do najważniejszych sprzętów należą m.in.: lampy operacyjne, stoły operacyjne, aparaty RTG z ramieniem oraz zestawy endoskopowe.

Oprócz przekazywania pieniędzy do specjalnych puszek podczas wielkiego Finału - 12 stycznia 2020, pomagać można również biorąc udział w wyjątkowych licytacjach. Co roku do akcji włączają się znane osobistości ze świata kultury czy sportu. W tym roku udział w WOŚP bierze udział noblistka Olga Tokarczuk, Robert Lewandowski czy Agnieszka Holland. Dodatkowo wiele firm dołącza się do tej wspaniałej inicjatywy. Kontynuując tradycję i misję niesienia pomocy spółka BDR Thermea przekazała na aukcję nowoczesny dwufunkcyjny kondensacyjny kocioł gazowy Lumea MPX 20/24 MI marki De Dietrich.

Udział w tej licytacji można wziąć na stronie aukcja Lumea MPX - WOŚP, potrwa ona do 17 stycznia. Zachęcamy do licytowania. To podwójna korzyść, ponieważ można zyskać nowoczesne źródło ciepła w swoim domu, a przeznaczona na niego kwota zostanie wykorzystana w szczytnym celu - podkreśla Tomasz Popiel szef działu marketingu marki De Dietrich.

Kocioł Lumea MPX - wydajność i ochrona środowiska

Wykorzystując ciepło utajone pary wodnej zawartej w spalinach, technologia kondensacji odzyskuje możliwie największą ilość energii. Gazowy kocioł kondensacyjny Lumea MPX charakteryzuje się najwyższą sprawnością, która sięga aż 109%. Automatycznie sterowane kondensacyjne kotły gazowe pozwalają cieszyć się stałym komfortem cieplnym, bez obaw o wysokie koszty eksploatacyjne.

Gazowy kocioł kondensacyjny Lumea MPX

Kocioł Lumea MPX dzięki kompaktowym wymiarom, dedykowany jest zarówno dla nowych instalacji, jak i tych modernizowanych. Estetyczna, a zarazem zwarta konstrukcja umożliwia łatwy montaż kotła nawet w małych pomieszczeniach. Niezawodność urządzenia gwarantują sprawdzone technologie i materiały m.in. wymiennik kotła i palnik cylindryczny ze stali szlachetnej. Urządzenie jest również ciche za sprawą wewnętrznej izolacji dźwiękochłonnej.

Na wyposażeniu znalazł się też nowatorski system Gas Adaptive Control (GAC), który gwarantuje optymalizację spalania dzięki elektronicznej kontroli i elektronicznemu zaworowi gazu. System w sposób ciągły kontroluje i optymalizuje proces spalania. GAC ułatwia również uruchomienie kotła, ponieważ nie ma konieczności regulacji manualnej, kalibracji czy wymiany dysz. Lumea MPX charakteryzuje się także dużymi możliwościami modulacji od 14 do 100% mocy. Dla łatwiejszej obsługi kocioł wyposażono w konsolę z cyfrowym, podświetlanym wyświetlaczem ciekłokrystalicznym.

Firma powiązana:
BDR Thermea Poland Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje