Immergas Polska znów stawia na Budowlanych SA Łódź

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Immergas Polska znów stawia na Budowlanych SA Łódź

Spółka Immergas podpisała kolejną umowę sponsorską z zespołem Mistrza Polski w rugby, Master Pharm Budowlani SA Łódź. Logo firmy już trzeci rok z rzędu będzie widnieć na stadionach i koszulkach meczowych łódzkiej drużyny.

aktualizacja: 2019-03-13 08:18:01

Immergas - dostawca ekologicznych urządzeń grzewczych, takich jak pompy ciepła, kotły kondensacyjne i rozwiązania hybrydowe - od lat chętnie angażuje się w inicjatywy wspierające sportowy i aktywny tryb życia oraz rozwój talentów. Firma wspiera m.in. inicjatywy biegowe, kolarstwo i lokalne kluby piłkarskie, angażując się nie tylko finansowo, ale również aktywnie uczestnicząc w sportowych zmaganiach oraz promując powyższe działania wśród swoich kontrahentów.

- Immergas jest ściśle związany z Łodzią - to właśnie tutaj od ponad 20 lat tworzy się historia polskiego oddziału firmy i właśnie stąd do setek tysięcy rodzin i domów w całej Polsce trafiają produkty gwarantujące ciepło i komfort. W 2018 r. rugbiści Master Pharm Budowlanych Łódź po raz trzeci z rzędu i ósmy w historii wywalczyli tytuł mistrzów Polski. Wspieranie ich w walce o kolejne mistrzostwa to dla nas zaszczyt i ogromna satysfakcja - mówi Magdalena Oskiera, Dyrektor Marketingu Immergas Polska.

Nasi pracownicy i partnerzy biznesowi chętnie kibicują drużynie Budowlanych. Wśród nich jest też grono zagorzałych fanów, którzy nie opuszczają żadnej rozgrywki. Tradycją firmy stał się również letni turniej rugby plażowego, odbywający się raz do roku w łódzkiej Manufakturze. To wspaniałe widowisko, podczas którego rywalizują sponsorzy wspierani przez zawodników Budowlanych. Nasza amatorska drużyna już zaczyna treningi - dodaje Magdalena Oskiera.

Wraz z podpisaniem umowy, firma Immergas przekazała drużynie Master Pharm Budowlani SA pamiątkową statuetkę z okazji potrójnego mistrzostwa. Sportowcy natomiast uhonorowali Immergas dyplomem z okazji 50-lecia sekcji rugby.

- Cieszy nas kolejny rok współpracy i dalej chcemy ROZGRZEWAĆ PO MISTRZOWSKU! – podsumował spotkanie dyrektor sportowy Budowlanych SA Mirosław Żórawski.

Choć kwestia sponsorska pozostaje bez zmian, to w tym roku system rozgrywek ulegnie pewnym modyfikacjom - zgodnie z rekomendacją Rady Ekstraligi oraz potwierdzeniem przez Zarząd Polskiego Związku Rugby rozgrywki zostaną przywrócone do systemu sprzed dwóch lat tj. do układu jesień - wiosna, już od sezonu 2019/2020. W związku z tym, aby wyłonić mistrza Polski w 2019 r. PZR postanowił, że wiosną ekstraligowcy będą walczyć w skróconej formule.

Inauguracja sezonu rozpocznie się 16 marca, gdzie podczas derbów Łodzi Master Pharm Budowlani zmierzą się KS Budowlanymi.

Po dziewięciu kolejkach spotkań dwie najlepsze drużyny zagrają w wielkim finale o tytuł Mistrza Polski (17 czerwca), zaś trzecia i czwarta staną do walki o trzecie miejsce (15 czerwca). Gospodarzami spotkań finałowych będą drużyny, które w tabeli zajmą wyższe miejsce.

Immergas - jak na firmę z branży grzewczej przystało - po raz kolejny zagrzewa Mistrzów do walki i gorąco im kibicuje, licząc na wiele wspólnych sukcesów!

Firma powiązana:
Immergas

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Nowe kotły kondensacyjne jednofunkcyjne Onnline Mono i dwufunkcyjne Onnline Duo
Nowe kotły kondensacyjne jednofunkcyjne Onnline Mono i dwufunkcyjne Onnline Duo
wiata" target="_blank" href="https://forum.budujemydom.pl/topic/37082-gara%C5%BC-wiata/?do=findComment&comment=626386">9 minut temu, MisterOld napisał: Zapomniałem dodać , że zabudowa jest szeregowa dlatego taka wąska działka. Tak chodzi mi o garaż...
-->
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny