Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 103382
Immergas - Kotły kondensacyjne Immergas – zapewnia komfort cieplny, którego potrzebujesz

Immergas Kotły kondensacyjne Immergas – zapewnia komfort cieplny, którego potrzebujesz

Zobacz firmę w innym dziale: Kolektory słoneczne Pompy ciepła
Telefon 42 649 36 00
E-mail immergas@immergas.pl
Adres Dostawcza 3A, 93-231 Łódź
Immergas jest producentem najwyższej jakości kotłów gazowych, pomp ciepła, paneli solarnych i fotowoltaicznych oraz niezbędnego osprzętu, umożliwiających łączenie produktów w jeden zintegrowany i ekonomiczny system grzewczy. ... Czytaj więcej
Immergas

Immergas jest producentem najwyższej jakości kotłów gazowych, pomp ciepła, paneli solarnych i fotowoltaicznych oraz niezbędnego osprzętu, umożliwiających łączenie produktów w jeden zintegrowany i ekonomiczny system grzewczy.

Immergas – dostarcza komfort, którego potrzebujesz

Bogata oferta produktów pozwala na dobór systemu grzewczego dopasowanego do potrzeb każdego odbiorcy, w zależności od indywidualnego zapotrzebowania, zarówno dla budynków jednorodzinnych czy wielorodzinnych, jak i dla obiektów wielkopowierzchniowych czy komercyjnych. Produkty Immergas charakteryzują się wysoką jakością, wydajnością i efektywnością energetyczną, będąc jednocześnie przyjaznymi dla środowiska. Decydując się na produkt Immergas, klient otrzymuje fachową pomoc, doradztwo i opiekę specjalistów, od momentu planowania, aż po obsługę posprzedażową swojego systemu grzewczego.

Oferta urządzeń grzewczych Immergas obejmuje:

Rozwiązania dla Domów i Mieszkań

Bogata oferta urządzeń pozwala dopasować system grzewczy centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej spełniający oczekiwania wymagających użytkowników.

Rozwiązania dla Obiektów

Kompleksowa oferta produktów pozwalających na stworzenie systemu pokrywającego zapotrzebowanie na ciepło obiektów wielkopowierzchniowych, użyteczności publicznej takich jak: szpitale, szkoły, budynki sakralne, przemysłowe czy deweloperskie.

Kotły kondensacyjne

Firma Immergas, jako jeden z pierwszych producentów, wprowadziła na rynek polski kotły kondensacyjne, które dzięki swym cechom i zastosowanej technologii są niezwykle ekonomicznym i wydajnym rozwiązaniem. Technologia kondensacji umożliwia obniżenie zużycia gazu, co pozwala na znaczne oszczędności w stosunku do tradycyjnych rozwiązań stosowanych w branży grzewczej. Ta linia produktów jest stale rozwijana, by jak w największym stopniu dopasowywać ją do potrzeb użytkowników. W ofercie Immergas dostępna jest zarówno linia kompaktowa, dla użytkowników poszukujących sprawdzonych i niezawodnych rozwiązań, jak również wersje bardziej zaawansowane, z możliwością integrowania kotła z innymi źródłami ciepła.

W ofercie Immergas dostępne są kotły: małej i średniej mocy, jedno- lub dwufunkcyjne,z wbudowanym zasobnikiem lub z możliwością podłączenia zasobnika zewnętrznego.

Zalety kotłów kondensacyjnych Immergas:

  • gwarancja 2+3 lata
  • oszczędność − niskie zużycie gazu
  • spełniają najbardziej rygorystyczne normy jakościowe
  • niewielkie wymiary – kompaktowa budowa
  • komfort użytkowania, prosta obsługa
  • najnowsze rozwiązania technologiczne
  • niska emisja zanieczyszczeń
  • szeroka sieć obsługi serwisowej

 

 

Naggrody i wyróżnienia dla firmy Immergas, piktogramy gwarancji 5 lat i grup rpoduktowych dla domu i przemysłu

Elementem oferty Immergas są gotowe zestawy kotłowni, które zostały skomponowane w taki sposób, by tworzyć kompleksowe gotowe rozwiązanie grzewcze. Zestaw podstawowy składa się z: kotła, zasobnika ciepłej wody użytkowej i sondy temperatury zasobnika. Jest możliwość poszerzenia zestawu o dedykowany sterownik CARv2 z sondą temperatury zewnętrznej (sterowanie pogodowe) oraz rozdzielacz hydrauliczny DIM. Zaletą gotowych zestawów jest oszczędność kosztów inwestycji, jak i użytkowania oraz pełna sprawność i niezawodność całego systemu.

Gwarancja Immergas 2+3 na kotły kondensacyjne

Wraz z zakupem kotła, użytkownik otrzymuje 2 lata podstawowej ochrony gwarancyjnej, ale może ją wydłużyć o kolejne 3 − wystarczy, że zarejestruje urządzenie w panelu klienta na stronie www.immergas.pl, wpisze numer seryjny kotła oraz datę jego uruchomienia i co roku wykona obowiązkowe przeglądy roczne. W zamian otrzymuje fachową pomoc, doradztwo i opiekę

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum