Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 110785
Immergas - Kotły kondensacyjne Immergas – zapewnia komfort cieplny, którego potrzebujesz

Immergas Kotły kondensacyjne Immergas – zapewnia komfort cieplny, którego potrzebujesz

Zobacz firmę w innym dziale: Kolektory słoneczne Pompy ciepła
Telefon 42 649 36 00
E-mail immergas@immergas.pl
Adres Dostawcza 3A, 93-231 Łódź
Immergas jest producentem najwyższej jakości kotłów gazowych, pomp ciepła, paneli solarnych i fotowoltaicznych oraz niezbędnego osprzętu, umożliwiających łączenie produktów w jeden zintegrowany i ekonomiczny system grzewczy. ... Czytaj więcej
Immergas

Immergas jest producentem najwyższej jakości kotłów gazowych, pomp ciepła, paneli solarnych i fotowoltaicznych oraz niezbędnego osprzętu, umożliwiających łączenie produktów w jeden zintegrowany i ekonomiczny system grzewczy.

Immergas – dostarcza komfort, którego potrzebujesz

Bogata oferta produktów pozwala na dobór systemu grzewczego dopasowanego do potrzeb każdego odbiorcy, w zależności od indywidualnego zapotrzebowania, zarówno dla budynków jednorodzinnych czy wielorodzinnych, jak i dla obiektów wielkopowierzchniowych czy komercyjnych. Produkty Immergas charakteryzują się wysoką jakością, wydajnością i efektywnością energetyczną, będąc jednocześnie przyjaznymi dla środowiska. Decydując się na produkt Immergas, klient otrzymuje fachową pomoc, doradztwo i opiekę specjalistów, od momentu planowania, aż po obsługę posprzedażową swojego systemu grzewczego.

Oferta urządzeń grzewczych Immergas obejmuje:

Rozwiązania dla Domów i Mieszkań

Bogata oferta urządzeń pozwala dopasować system grzewczy centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej spełniający oczekiwania wymagających użytkowników.

Rozwiązania dla Obiektów

Kompleksowa oferta produktów pozwalających na stworzenie systemu pokrywającego zapotrzebowanie na ciepło obiektów wielkopowierzchniowych, użyteczności publicznej takich jak: szpitale, szkoły, budynki sakralne, przemysłowe czy deweloperskie.

Kotły kondensacyjne

Firma Immergas, jako jeden z pierwszych producentów, wprowadziła na rynek polski kotły kondensacyjne, które dzięki swym cechom i zastosowanej technologii są niezwykle ekonomicznym i wydajnym rozwiązaniem. Technologia kondensacji umożliwia obniżenie zużycia gazu, co pozwala na znaczne oszczędności w stosunku do tradycyjnych rozwiązań stosowanych w branży grzewczej. Ta linia produktów jest stale rozwijana, by jak w największym stopniu dopasowywać ją do potrzeb użytkowników. W ofercie Immergas dostępna jest zarówno linia kompaktowa, dla użytkowników poszukujących sprawdzonych i niezawodnych rozwiązań, jak również wersje bardziej zaawansowane, z możliwością integrowania kotła z innymi źródłami ciepła.

W ofercie Immergas dostępne są kotły: małej i średniej mocy, jedno- lub dwufunkcyjne,z wbudowanym zasobnikiem lub z możliwością podłączenia zasobnika zewnętrznego.

Zalety kotłów kondensacyjnych Immergas:

  • gwarancja 2+3 lata
  • oszczędność − niskie zużycie gazu
  • spełniają najbardziej rygorystyczne normy jakościowe
  • niewielkie wymiary – kompaktowa budowa
  • komfort użytkowania, prosta obsługa
  • najnowsze rozwiązania technologiczne
  • niska emisja zanieczyszczeń
  • szeroka sieć obsługi serwisowej

 

 

Naggrody i wyróżnienia dla firmy Immergas, piktogramy gwarancji 5 lat i grup rpoduktowych dla domu i przemysłu

Elementem oferty Immergas są gotowe zestawy kotłowni, które zostały skomponowane w taki sposób, by tworzyć kompleksowe gotowe rozwiązanie grzewcze. Zestaw podstawowy składa się z: kotła, zasobnika ciepłej wody użytkowej i sondy temperatury zasobnika. Jest możliwość poszerzenia zestawu o dedykowany sterownik CARv2 z sondą temperatury zewnętrznej (sterowanie pogodowe) oraz rozdzielacz hydrauliczny DIM. Zaletą gotowych zestawów jest oszczędność kosztów inwestycji, jak i użytkowania oraz pełna sprawność i niezawodność całego systemu.

Gwarancja Immergas 2+3 na kotły kondensacyjne

Wraz z zakupem kotła, użytkownik otrzymuje 2 lata podstawowej ochrony gwarancyjnej, ale może ją wydłużyć o kolejne 3 − wystarczy, że zarejestruje urządzenie w panelu klienta na stronie www.immergas.pl, wpisze numer seryjny kotła oraz datę jego uruchomienia i co roku wykona obowiązkowe przeglądy roczne. W zamian otrzymuje fachową pomoc, doradztwo i opiekę

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska sierpień 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2022

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum