Immergas na targach INSTALACJE w Poznaniu

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Immergas na targach INSTALACJE w Poznaniu

Podczas tegorocznych targów INSTALACJE Immergas zaprezentuje swoją ofertę w dwóch miejscach: w pawilonie nr 5, stoisko nr 72, jak również w strefie Klubu Instalatora, w pawilonie nr 4, stoisko nr 10. Firma zaprasza instalatorów, projektantów instalacji, architektów, inwestorów, przedstawicieli handlu i inwestorów indywidualnych.

aktualizacja: 2018-04-16 12:24:21

Każdy znajdzie ofertę dla siebie. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby spotkać się z ekspertami, uzyskać profesjonalną poradę i porozmawiać o nowoczesnych technologiach w branży. Firma oferuje również specjalne szkolenia dla profesjonalistów, które odbywać się będą podczas targów, codziennie w godzinach 10.00-14.00.

W tym roku Immergas pokaże swoje najciekawsze, ekologiczne rozwiązania z oferty domowej i obiektowej. Z oferty obiektowej będzie można zobaczyć m.in. kaskadę zbudowaną z urządzeń z serii Victrix Professional, czyli gamę kotłów wiszących "wyższej mocy" dedykowanych do obiektów wielkopowierzchniowych, doskonale spełniających wymogi małych lub średnich bloków. Kotły z tej serii mogą być instalowane pojedynczo lub kaskadowo. Wyróżniają się innowacyjnym systemem spalania ze wstępnym mieszaniem, który zapewnia minimalne zanieczyszczenie środowiska i wyjątkowo oszczędne zużycie energii. Targi INSTALACJE to niebywała okazja, by obejrzeć cały układ hydrauliczny kaskady dwóch kotłów Victrix Pro.

Duży nacisk podczas tegorocznych targów firma Immergas kładzie na ekologiczne rozwiązania grzewcze, takie jak hybrydowe pompy ciepła, systemy solarne czy fotowoltaiczne, które zapewniają najwyższą wydajność i efektywność oraz znaczne oszczędności. Dzięki wykorzystywaniu odnawialnych źródeł energii, są bezpieczne dla środowiska naturalnego i coraz bardziej opłacalne zarówno inwestycyjnie, jak również na etapie eksploatacji, niż źródła konwencjonalne. W zakresie ekologicznych rozwiązań grzewczych zaprezentuje nowość ze swojej oferty: hybrydę Magis Combo - autonomiczny system grzewczy składający się z pompy ciepła powietrze-woda typu split zintegrowanej z gazowym kotłem kondensacyjnym.

Takie połączenie uniezależnia ją od innych źródeł ciepła. Posiada możliwości ogrzewania, chłodzenia oraz produkcji cie­płej wody użytkowej. Na targach dodatkowo wzbogacony o instalację fotowoltaiczną, hydrauliczny rozdzielacz strefowy DIM, zasobnik UBS 300 Sol, zmiękczacz wody Immersoft, klimakonwektor oraz sterownik CAR V2 umożliwiający zarządzanie całym systemem. Tak skomponowane rozwiązanie spełnia wymagania techniczne w zakresie efektywności energetycznej stawiane nowym budynkom, zgodnie z zapisami znowelizowanego rozporządzenia w sprawie Warunków Technicznych 2020, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.

Na targach Immergas pokaże również jedno z kompleksowych rozwiązań grzewczych pokrywających najbardziej popularne wartości zapotrzebowania na ciepłą wodę użytkową i ogrzewania powierzchni mieszkalnej. Jest nim zestaw Victrix EXA 24 Comfort Plus 100, składający się z kotła Victrix EXA, 100-litrowego zasobnika, sterownika CAR V2 (łączącego funkcję tygodniowego termostatu pokojowego i panelu sterowniczego kotła), rozdzielacza strefowego DIM A-BT ErP (który pozwala na rozdzielenie instalacji c.o. na dwie niezależnie sterowane strefy grzewcze: grzejnikową i podłogową) oraz wzbogacony dodatkowo o moduł WI-Fi Dominus (umożliwiający zarządzanie ciepłem w domu z dowolnego miejsca na świecie za pomocą mobilnej aplikacji).

Ale na tym nie koniec. Do obejrzenia będą również inne topowe rozwiązania z oferty kotłów kondensacyjnych, np. jeden z najmniejszych dostępnych na rynku kotłów kondensacyjnych z serii Victrix Tera czy też kocioł stojący Hercules Solar, składający się z modułu kondensacyjnego, 200-litrowego zasobnika ze stali nierdzewnej oraz kolektora solarnego płaskiego służącego do podgrzewu c.w.u.za pomocą energii słonecznej. Hercules Solar to to innowacyjne i zaawansowane technologicznie urządzenie zapewniające oszczędność energii, komfort użytkowania i dbałość o środowisko naturalne, poprzez użycie najczystszych źródeł energii - ciepła i energii pochodzących ze słońca.

Zapraszamy do odwiedzenia Immergas na targach INSTALACJE 23-26 kwietnia 2018!

Immergas na targach INSTALACJE w Poznaniu

Firma powiązana:
Immergas

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Poradnik Berrety - Kotły kondensacyjne
Poradnik Berrety - Kotły kondensacyjne
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2018

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2018

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2018

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny