Inwestorzy poszukują rozwiązań w zakresie wentylacji, które spełnią surowe kryteria dotyczące emisji hałasu i oszczędności energii

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Inwestorzy poszukują rozwiązań w zakresie wentylacji, które spełnią surowe kryteria dotyczące emisji hałasu i oszczędności energii

Jeszcze nie tak dawno w budownictwie dominowała wentylacja grawitacyjna, która działa zbyt intensywnie w warunkach zimowych, słabo w okresach przejściowych (wiosna, jesień) oraz nie działa wcale w lato.

aktualizacja: 2019-05-21 07:05:25

Dzisiaj inwestorzy poszukują rozwiązań w zakresie wentylacji, które zapewnią nie tylko wysoką skuteczność, ale spełnią surowe kryteria dotyczące emisji hałasu i oszczędności energii. Takim rozwiązaniem jest obecnie wentylacja mechaniczna. Nasza firma proponuje inwestorom rozwiązania znanej niemieckiej marki Helios Ventilatoren. Wentylatory systemu ELS przeznaczone są do wentylacji mieszkań zarówno w budownictwie wielo-, jak i jednorodzinnym.

Urządzenia charakteryzuje nowoczesne wzornictwo, i co najważniejsze dla użytkowników cicha praca i deklarowana, wielostopniowa wydajność. Technologia ultraSilence® gwarantuje najniższy poziom hałasu na każdym stopniu wydajności. Wentylatory MiniVent® M1 wykonane również w technologii ultraSilence® mają zastosowanie szczególnie w budownictwie jednorodzinnym. Wentylatory Premium MiniVent® M1 są najlepszym wyborem do wentylacji toalet, łazienek, kuchni i innych małych pomieszczeń.

Nowa generacja central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła KWL® to najbardziej zaawansowane technicznie urządzenia wentylacyjne do domów jednorodzinnych. Centrale KWL Heliosa są seryjnie wyposażone w system Helios easyControls, który pozwala szybko i łatwo podłączyć centrale do internetu i wygodnie nimi sterować.

mgr inż. Cezary Władyka
Dyrektor ds. Techniczno-Handlowych ISTPOL Sp. z o.o.

www.istpol.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje