Podłączenie systemu przesłon do inteligentnej centrali nie jest już niczym zaskakującym

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Podłączenie systemu przesłon do inteligentnej centrali nie jest już niczym zaskakującym

Na przestrzeni ostatnich 10-15 lat wrasta zamożność osób budujących oraz remontujących dom, a co za tym idzie i ich wymagania oraz potrzeby. Kiedyś rolety zewnętrzne, markizy, czy inne osłony zewnętrzne były luksusem samym w sobie i mało kto myślał o ich dodatkowym wyposażeniu w napęd, czy automatykę. Dzisiaj napęd elektryczny w zasadzie jest standardem.

aktualizacja: 2019-05-21 06:16:15

Coraz częściej przyszły użytkownik wymaga od napędów dodatkowych, inteligentnych funkcji w postaci np. rozpoznawania przeszkód, czy automatycznego programowania położeń krańcowych. Również moda na domy inteligentne przyczynia się do coraz powszechniejszego stosowania rozwiązań wykorzystujących programowanie czasowe oraz innych automatyzujących obsługę. Podłączenie systemu przesłon do inteligentnej centrali pozwalającej na obsługę przez internet nie jest już dzisiaj niczym zaskakującym.

Wymagania klientów w oczywisty sposób przekładają się na kierunek rozwoju naszych produktów. Obecnie pracujemy nad uproszczeniem obsługi sterowań, wprowadzamy nowe czujniki słoneczne, wiatrowe, czy rozpoznające opady deszczu. Od niedawna wprowadziliśmy do oferty, zresztą zgodnie z oczekiwaniami użytkowników, możliwość sterowania głosowego. Generalnie branża dąży w kierunku produktów coraz bardziej inteligentnych. Klient chce zawsze i wszędzie mieć pełną kontrolę nad swoim domem.

Rafał Andrzejczak
Becker Antriebe

www.becker-antriebe.com

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny