Elektryczne systemy grzewcze to ekologia

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Elektryczne systemy grzewcze to ekologia

Coraz większe znaczenie inwestorzy przykładają do wyboru ekologicznych technologii przy budowie domów. Coraz wyższe wymagania stawiają materiałom dobieranym do budowy własnego domu, jak również do stosowanych technologii, a szczególnie do ogrzewania.

aktualizacja: 2019-05-21 06:07:48

Ogrzewanie, które proponujemy, należy do najbardziej ekologicznych, ponieważ bazujemy na energii elektrycznej. Oczywiście nie mamy jako obywatele wielkiego wpływu na źródła energii wykorzystywane przez polskie elektrownie, ale wydaje się, że z czasem będą musiały korzystać w coraz większym stopniu z odnawialnych źródeł, takich jak wiatr, woda, światło słoneczne.

Nasza firma, znana wcześniej na rynku jako LUXBUD, od lutego 2019 roku jest częścią holdingu FENIX GROUP mającego swą siedzibę w Czechach. FENIX jest jednym z największych producentów w Europie elektrycznych systemów grzewczych, takich jak promienniki nisko- i wysokotemperaturowe, maty, kable i folie grzejne do różnych zastosowań. Jako producent przykłada najwyższą wagę do stosowania w produkcji materiałów w możliwie najmniejszym stopniu szkodzącym środowisku, człowiekowi, a gotowe produkty, takie jak np. promienniki mają najwyższą efektywność.

Fenix stosuje w swoich produktach bezhalogenowe przewody, które w razie pożaru emitują przezroczyste nietoksyczne dymy, które nie utrudniają ewakuacji osób, a łącząc się z wodą lub parą wodną nie tworzą żrących substancji, które mogą być przyczyną poparzeń ciała.

Jesteśmy przekonani, że fuzja z holdingiem FENIX Group spowoduje nie tylko znaczące rozszerzenie oferty produktowej na polskim rynku, ale też przyczyni się do zwiększenia zaufania do systemów ogrzewania elektrycznego.

Anita Wolanin
Dyrektor Zarządzający FENIX POLSKA

www.fenix-polska.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje