Nasze płytki to wzór oryginalnej XIX-wiecznej cegły z charakterystycznymi rysami, wyżłobieniami i wyszczerbieniami

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nasze płytki to wzór oryginalnej XIX-wiecznej cegły z charakterystycznymi rysami, wyżłobieniami i wyszczerbieniami

Firma Elkamino Dom oferuje różnego rodzaju płytki w stylu starej cegły na ściany, podłogi, tarasy, schody i parapety oraz beton architektoniczny.

aktualizacja: 2019-05-21 06:47:54

Płytki stara cegła to jeden z nielicznych dekorów, który pasuje do wszystkich stylów - od nowoczesnych, po skandynawskie, eklektyczne, vintage, to również znakomite rozwiązanie na tarasy czy schody: wyglądają jakby miały sto lat, ale są odporne na warunki atmosferyczne, bardzo trwałe, mają znacznie mniejszą grubość i co najważniejsze - aż trudno uwierzyć, że to nie jest zwyczajna stara cegła! Nasze płytki to wzór oryginalnej XIX-wiecznej cegły z charakterystycznymi rysami, wyżłobieniami i wyszczerbieniami - posiadamy ponad 100 wzorów!

Cegła towarzyszy ludziom od wieków, dlatego też widok ceglanego muru sprawia, że człowiek w jego otoczeniu czuje się dobrze i bezpiecznie. Płytki Stara Cegła są produkowane z najlepszej jakości materiałów, a ich ręczne wykonanie daje gwarancję niepowtarzalności. Charakterystyczna kolorystyka sprawia, że płytki te będą pasowały do różnego rodzaju wnętrz czy dodatków na elewacji. Dzięki temu zmiana mebli, podłogi czy koloru sąsiadujących ścian nie będzie stanowiła problemu, a wnętrze będzie wyglądało naprawdę znakomicie. Płytka ma grubość tylko 1,5 cm.

Kolejny produkt w naszej ofercie to beton architektoniczny - jest to materiał bardzo uniwersalny, który wpasuje się w każde wnętrze i nada wyjątkowego charakteru. Oferujemy płyty w kilku rozmiarach 4 kolorach oraz o powierzchni gładkiej lub porowatej.

inż. Robert Świerżewski
Współwłaściciel firmy Elkamino Dom

elkaminodom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny