Klient oczekuje propozycji dostosowanych do swoich indywidualnych wymagań

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Klient oczekuje propozycji dostosowanych do swoich indywidualnych wymagań

Coraz popularniejszym trendem wśród inwestorów budujących dom jest personalizacja. Klient nie jest zainteresowany już wyłącznie standardowymi rozwiązaniami, ale oczekuje propozycji dostosowanych do swoich indywidualnych wymagań, stylu życia i osobowości. Pragnie otrzymać produkt unikatowy, oryginalny i modny, ale zależy mu również na wygodzie podczas użytkowania.

aktualizacja: 2019-05-21 06:34:49

Mając na uwadze potrzeby klientów, łączymy w ofercie Radaway dwa elementy - estetykę i funkcjonalność. Proponujemy więc niestandardowe rozwiązania - program "Na miarę" oraz usługę laserowego grawerowania. Dzięki pierwszej opcji, czyli programowi "Na miarę" jesteśmy w stanie dopasować kabinę prysznicową do każdej sytuacji aranżacyjnej, nietypowego układu wnętrza czy jego wielkości. Klient może dobrać produkt samodzielnie, korzystając z konfiguratora dostępnego na naszej stronie internetowej lub skontaktować się z nami bezpośrednio.

Kabina stworzona na wymiar staje się niezwykle funkcjonalna. Z kolei rolę ciekawej dekoracji łazienki może pełnić oryginalny grawerunek naniesiony na szkło. W usłudze laserowego grawerowania jesteśmy w stanie nanieść na szybę kabiny dowolny wzór. Klient może go wybrać spośród naszej bazy lub dostarczyć własny projekt. Proponowana przez nas technologia grawerowania gwarantuje trwałość - mimo upływu czasu motyw pozostaje tak samo intensywny, jak na początku. Dodatkowo, nałożona od wewnętrznej strony szyby ochronna powłoka EasyClean® zabezpieczy kabinę przed zanieczyszczeniami.

W Radaway nieustanie pracujemy nad poszerzaniem oferty. Doskonale wiemy, że połączenie różnorodności modeli, najwyższej jakości i ciekawego designu gwarantuje pełne zadowolenie naszych Klientów, co jest dla nas priorytetem.

Hanna Błaszak
Dyrektor Marketingu Radaway

www.radaway.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje