Klient oczekuje propozycji dostosowanych do swoich indywidualnych wymagań

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Klient oczekuje propozycji dostosowanych do swoich indywidualnych wymagań

Coraz popularniejszym trendem wśród inwestorów budujących dom jest personalizacja. Klient nie jest zainteresowany już wyłącznie standardowymi rozwiązaniami, ale oczekuje propozycji dostosowanych do swoich indywidualnych wymagań, stylu życia i osobowości. Pragnie otrzymać produkt unikatowy, oryginalny i modny, ale zależy mu również na wygodzie podczas użytkowania.

aktualizacja: 2019-05-21 06:34:49

Mając na uwadze potrzeby klientów, łączymy w ofercie Radaway dwa elementy - estetykę i funkcjonalność. Proponujemy więc niestandardowe rozwiązania - program "Na miarę" oraz usługę laserowego grawerowania. Dzięki pierwszej opcji, czyli programowi "Na miarę" jesteśmy w stanie dopasować kabinę prysznicową do każdej sytuacji aranżacyjnej, nietypowego układu wnętrza czy jego wielkości. Klient może dobrać produkt samodzielnie, korzystając z konfiguratora dostępnego na naszej stronie internetowej lub skontaktować się z nami bezpośrednio.

Kabina stworzona na wymiar staje się niezwykle funkcjonalna. Z kolei rolę ciekawej dekoracji łazienki może pełnić oryginalny grawerunek naniesiony na szkło. W usłudze laserowego grawerowania jesteśmy w stanie nanieść na szybę kabiny dowolny wzór. Klient może go wybrać spośród naszej bazy lub dostarczyć własny projekt. Proponowana przez nas technologia grawerowania gwarantuje trwałość - mimo upływu czasu motyw pozostaje tak samo intensywny, jak na początku. Dodatkowo, nałożona od wewnętrznej strony szyby ochronna powłoka EasyClean® zabezpieczy kabinę przed zanieczyszczeniami.

W Radaway nieustanie pracujemy nad poszerzaniem oferty. Doskonale wiemy, że połączenie różnorodności modeli, najwyższej jakości i ciekawego designu gwarantuje pełne zadowolenie naszych Klientów, co jest dla nas priorytetem.

Hanna Błaszak
Dyrektor Marketingu Radaway

www.radaway.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny