Od początku swojej działalności przedstawiamy unikalne korzyści wynikające z ogrzewania ściennego

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Od początku swojej działalności przedstawiamy unikalne korzyści wynikające z ogrzewania ściennego

Nasza świadomość na temat ekologii i konieczności optymalizacji energii rośnie z każdym rokiem. Ma to swoje odbicie w obecnych oczekiwaniach inwestorów względem urządzeń i materiałów budowlanych.

aktualizacja: 2019-05-21 06:25:03

Klient zwraca już nie tylko uwagę na lokalizację inwestycji, ale również na to jak będzie wyglądała przyszła eksploatacja budynku. Pomimo zwiększonych kosztów inwestycyjnych większość klientów decyduje się na podwyższony standard termoizolacyjności. Coraz częściej zwracamy też uwagę na aspekty takie jak zdrowie, higiena i komfort użytkowania obiektu. Dla producentów takich jak 3THERMO to bardzo dobra informacja, gdyż od początku swojej działalności przedstawiamy unikalne korzyści wynikające z ogrzewania ściennego.

Udowadniamy, że tylko ten rodzaj ogrzewania w oparciu o radiatory podtynkowe potrafi tak precyzyjne gospodarować energią grzewczą. Dla ogrzewnictwa jesteśmy tym, czym technologia bezpośredniego wtrysku paliwa dla motoryzacji, również znacząco poprawiamy sprawność i efektywność. I podobnie jak tam, rynek budowlany również działa z pewnym opóźnieniem, gdyż wprowadzanie zmian, także w naszej mentalności, to zazwyczaj długotrwały proces.

Patryk Nowakowski
3THERMO

3thermo.com

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny