Oferta akcesoriów kuchennych w ostatnich latach wzbogacona została o szereg innowacji

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Oferta akcesoriów kuchennych w ostatnich latach wzbogacona została o szereg innowacji

Jeszcze kilkanaście lat temu niewiele osób wyposażając kuchnię sięgało po akcesoria takie jak systemy wysuwne. Dziś stają się one standardem. Tak jak nie wyobrażamy sobie kuchni bez urządzeń AGD typu lodówka czy zmywarka, tak ciężko nam zrezygnować z mechanizmów, które usprawniają pracę - ułatwiają dostęp do posiadanych przedmiotów, pozwalają w pełni wykorzystać przestrzeń przechowywania, a także - co nie bez znaczenia - świetnie wyglądają.

aktualizacja: 2019-05-21 05:43:17

Oferta akcesoriów w ostatnich latach wzbogacona została więc o szereg innowacji - zarówno w formie udoskonalenia wcześniej dostępnych modeli (np. szuflad), jak też rozwiązań nowych (np. kornery). Rozwój polega przede wszystkim na podnoszeniu wytrzymałości mechanizmów m.in. prowadnic i systemów jezdnych, zwiększeniu maksymalnego obciążenia koszy, a także dopracowywaniu rozwiązań podnoszących komfort pracy: cichego domyku i miękkiego dociągu. Specjaliści pracują nad coraz lepszym wykorzystaniem przestrzeni szafek, nowoczesnymi systemami organizacji wewnętrznej i dopasowaniu akcesoriów do AGD. Reagują też na trendy wzornicze - do oferty REJS wprowadzone zostały nowe kolory akcesoriów - modny grafit i biel.

Niezależnie od stylu życia - czy mieszkamy w mieszkaniu, gdzie każdy centymetr jest na wagę złota, czy też mamy duży dom, w którym możemy sobie pozwolić na swobodę w wykorzystaniu przestrzeni - chcemy, by kuchnia była funkcjonalna. Zarówno więc w kuchni niewielkiej, jak i tej przestronnej, sprawdzają się systemy do szafek narożnych jak Corner Optima czy Corner Comfort, wysuwane cargo do szafek dolnych i wysokich, a także coraz popularniejsze systemy szuflad jak Comfort Box czy Slim Box. Akcesoria te sprawiają, że zastawa, garnki, narzędzia, a także zapasy żywności są zarazem schowane i łatwo dostępne. Dzięki nim łatwiej jest utrzymać ład i czystość, łatwiej znaleźć potrzebne rzeczy. A to oznacza oszczędność siły i czasu.

Damian Rybak
Doradca ds. produktu firmy REJS

www.rejs.eu

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje