Zwiększa się zapotrzebowanie na produkty ekologiczne wykorzystywane do renowacji różnych elementów budynku

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Zwiększa się zapotrzebowanie na produkty ekologiczne wykorzystywane do renowacji różnych elementów budynku

Obecnie ważnym motywem nabycia domu jest możliwość przebywania w bezpośrednim kontakcie z naturą oraz swoboda i komfort spędzania wolnego czasu. Współczesne domy z pewnością pełnią o wiele więcej funkcji niż dawniej.

aktualizacja: 2019-05-21 06:58:57

Dom jest dla niektórych centralnym miejscem zarządzania swoim życiem. To w nim ludzie często pracują, odpoczywają, zaspokajają swoje potrzeby konsumpcyjne bez konieczności dokonywania zakupów na zewnątrz, itp. Wygląd domu wiele mówi o potrzebach i wartościach jego mieszkańców. Właściciele domów ze szczególną starannością dbają o estetykę samego budynku, jak i otoczenia wokół niego. Zauważamy to na podstawie zachowań naszych klientów.

Z każdym rokiem zwiększa się zapotrzebowanie na produkty ekologiczne wykorzystywane do renowacji różnych elementów budynków, ogrodów, itp. Ekologiczna farba eko-Lowicyn znajduje coraz szersze zastosowanie. Z jej wykorzystaniem można dokonać renowacji powłoki dachów z blachy ocynkowanej, pomalować poręcze, rynny, podmurówki, donice oraz inne elementy wokół domu. Cały proces jest przyjazny dla środowiska i osób aplikujących farbę, gdyż zawiera ona bardzo niską zawartość związków lotnych, a rozpuszczalnikiem dla niej jest woda.

Kinga Kroczyńska
Specjalista ds. marketingu Polifarb-Łódź Sp. z o. o.

www.polifarb.lodz.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje