Nasze urządzenia są projektowane zawsze z myślą o potrzebach użytkowników

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nasze urządzenia są projektowane zawsze z myślą o potrzebach użytkowników

Budowa domu to poważna inwestycja i ogromne wyzwanie. Każdy inwestor pragnie, by proces ten przebiegł sprawnie, a efekty stały się spełnieniem marzeń o własnym miejscu na ziemi.

aktualizacja: 2019-05-20 11:26:16

Podczas procesu budowy, i wie to każdy, kto stawia swoje cztery ściany, powstaje masa brudu, odpadków, pyłu i tak dalej. Kärcher jako producent sprzętu służącego utrzymaniu czystości ma odpowiednie rozwiązania, które odpowiadają na potrzeby osób prowadzących budowę domu. Co więcej nasze sprzęty posłużą także i po zakończeniu inwestycji do utrzymania porządku na posesji oraz w warsztacie majsterkowicza, garażu, a także we wnętrzu domu.

Nasze urządzenia są projektowane zawsze z myślą o potrzebach użytkowników, dlatego też stale je ulepszamy, tak by jak najlepiej odpowiadały na wyzwania z jakimi mierzą się klienci.

I tak na przykład rewolucyjne urządzenia wysokociśnieniowe linii Full Control zostały wprowadzone by wznieść proces mycia ciśnieniowego na wyższy poziom. Innowacja polega na tym, że mają one na pistolecie wyświetlacz, który za pomocą sugestywnych piktogramów pokazuje, jakie ciśnienie zostało wybrane i do jakich zastosowań jest ono odpowiednie. Dzięki czemu nie ma ryzyka uszkodzenia czyszczonej powierzchni czy obiektu nieodpowiednim, zbyt wysokim ciśnieniem. Podczas budowy domu myjka ciśnieniowa to absolutny must have, który zadba także o czystość auta, elewacji domu, ogrodzenia, bramy garażowej czy tarasu. Inwestorom, ze względu na doskonałe parametry pracy, polecić można model K7 Full Control Plus.

Jeśli chodzi o problem zapylenia podczas prac budowlanych czy remontowych to dla użytku klientów indywidualnych pomocą nie do zastąpienia będzie jeden z odkurzaczy na sucho i mokro WD. Na przykład polecić można WD 5 Premium Renovation. To mocna maszyna, która jest przystosowana do usuwania zabrudzeń po cięciu, szlifowaniu czy wierceniu, jak i podczas prowadzenia takich prac.

Sprzęty Kärcher sprawią, że Twoja budowa będzie wyglądała wspaniale oraz, że dom, gdy już powstanie, także zawsze będzie przyciągał wzrok swoim schludnym, zadbanym wyglądem.

Natalia Bała
Ekspertka Kärcher

www.kaercher.com

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny