Flamingo SATIN - nowy system rynnowy Budmat

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Flamingo SATIN - nowy system rynnowy Budmat

W ofercie Budmat pojawił się produkt klasy Premium - Flamingo SATIN. To, dobrze już znany, doceniany i najchętniej wybierany przez użytkowników, stalowy system rynnowy Flamingo w nowej, eleganckiej odsłonie.

aktualizacja: 2021-06-01 09:04:52

Wyjątkowość Flamingo SATIN to niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju wygląd. Jego satynowa matowa powłoka sprawia wrażenie miękkości i głębi aksamitu.

Wygląd to jedno, lecz system Flamingo SATIN to przede wszystkim niezawodne odprowadzenie wody z dachu i ochrona elewacji oraz bezpośredniego otoczenia budynku przed wodą na długie lata użytkowania. Obustronna powłoka zabezpiecza system przed korozją i mechanicznym zużyciem nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Warte podkreślenia są też jej szczególne walory ekologiczne - zastosowane do produkcji surowce i rozwiązania technologiczne czynią ją jeszcze bardziej przyjazną środowisku, a pamiętać trzeba też, że stal z której jest wykonana w 100% podlega recyklingowi, bez tworzenia szkodliwych odpadów.

40 lat gwarancji to pewność niezawodnego i pięknego dachu na długie lata użytkowania.

Flamingo SATIN  - elegancki  system rynnowy z nową matową powłoką GreenCoat RWS Pro BT z huty SSAB, producenta najlepszej stali do pokryć dachowych i systemów rynnowych, pozwala na spójne matowe wykończenie dachu.

Flamingo SATIN dostępny w rozmiarze 135/90 w kolorach
Flamingo SATIN dostępny w rozmiarze 135/90 w kolorach

W powłoce GreenCoat RWS Pro BT dostępny jest każdy element systemu - od rynien po haki i denka, by tworzyć spójną całość dachu, podkreślając jego szlachetny wygląd.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje