Dachówka ceramiczna DOMINO - sposób na nowoczesny dach w jakości premium

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Dachówka ceramiczna DOMINO - sposób na nowoczesny dach w jakości premium

DOMINO przez lata stanowiło synonim ceramicznej dachówki płaskiej na krajowym rynku. Model ten chętnie wybierany przez miłośników nowoczesnej architektury pozwala na stworzenie modnego i solidnego dachu. Produkowany od 1993 roku w niemieckim Grossengottern jest niezmiennie w grupie czołowych dachówek oferowanych przez markę CREATON.

aktualizacja: 2020-05-11 15:23:03

Modna stylistyka dachówki DOMINO, pozbawiona wszelkich zbędnych ozdobników idealnie wpisuje się w podstawową zasadę minimalizmu - mniej znaczy więcej. Model oferuje nie tylko pożądaną przez większość obecnych inwestorów oszczędność wyrazu. To produkt, za którym stoi bogate, europejskie doświadczenie w produkcji dachówek ceramicznych jakości premium.

Doświadczenie, które niesie ze sobą wypracowane na przestrzeni lat przez ekspertów CREATON najlepsze rozwiązania w zakresie ceramicznego dachu - jego doskonałego wyglądu i wyróżniającej trwałości w każdych warunkach pogodowych.

Ponadczasowa estetyka DOMINO sprawia, iż model ten wspaniale będzie prezentował się na dachach budynków o prostych bryłach - zarówno niedużych domów jednorodzinnych, jak i większych obiektów. Wymiary 257 x 436 mm sprawiają, że jest to idealny produkt na popularne obecnie dachy dwuspadowe oraz wielopołaciowe.

Na dachach o skomplikowanej architekturze ten optymalny format nie będzie generował dużych strat materiału podczas ewentualnych docinek. Taka sytuacja mogłoby mieć miejsce w przypadku użycia dachówek wielkoformatowych. Model cechuje się minimalnym zużyciem na poziomie ok. 12,4 sztuki na m2.

CREATON - Dachówka DOMINO NUANCE szara angobowana
CREATON - Dachówka DOMINO NUANCE szara angobowana
CREATON - Dachówka DOMINO NUANCE w kolorze łupka angobowana
CREATON - Dachówka DOMINO NUANCE w kolorze łupka angobowana

Dzięki ofercie ośmiu atrakcyjnych kolorów dachówka DOMINO spełnia wszelkie oczekiwania osób szukających nowoczesnego dachu w zakresie kolorystyki. Modne odcienie szarości i czerń doskonale wpisują się w obecne trendy. Kolory czerwieni to propozycja dla osób szukających ponadczasowych rozwiązań. Często najlepszym wyborem może okazać się kompromis, który polega na połączeniu nowoczesności i klasyki. Szlachetne powierzchnie glazurowane FINESSE i angobowane NUANCE zapewniają nieskazitelny wygląd i odporność wykonanego dachu.

DOMINO, dopracowana w każdym najmniejszym szczególe ma również wszystkie cechy charakterystyczne dla dachówek ceramicznych CREATON w zakresie trwałości. Świadczy o tym choćby konstrukcja zamków. Odpowiednio zaprojektowane wysokie koryta odprowadzające wodę na powierzchnię dachu nie zawiodą nawet podczas ulewnego deszczu i towarzyszącego mu silnego wiatru. Uformowane schodkowo zakładki zapobiegają wnikaniu wszelkich zanieczyszczeń pod połać. Utrudniają gromadzenie się ich w łączeniach zamontowanych dachówek.

Dodatkową zaletą DOMINO jest możliwość stosowania jej na połaci o kącie nachylenia już od 10°. Jest to cecha wyróżniająca dachówki ceramiczne CREATON. Idealną szczelność zapewniają wspomniane zamki dachówki oraz zastosowanie wysokiej jakości membrany z oferty marki i oryginalnej klamry montażowej.

Nowoczesna dachówka ceramiczna DOMINO to przykład ponadczasowego, funkcjonalnego pokrycia dachu najlepszej jakości. Produkt posiada gwarancję do 50 lat zgodnie w warunkami określonymi na stronie internetowej www.creaton.pl.

Więcej informacji o dachówce można znaleźć na stronie: https://www.creaton.pl/produkty/domino.

Firma powiązana:
CREATON Polska sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje