Dachówka cementowa KAPSTADT w kolorze czarnym z powłoką DURATOP PRO

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Dachówka cementowa KAPSTADT w kolorze czarnym z powłoką DURATOP PRO

Do oferty CREATON trafiła właśnie nowa wersja płaskiej dachówki cementowej KAPSTADT - w kolorze czarnym z błyszczącą, ochronną powłoką DURATOP PRO. Produkt powstał z myślą o inwestorach poszukujących na swój dach rozwiązań modnych i nowoczesnych.

aktualizacja: 2020-01-30 10:24:44

Połączenie nowoczesnej formy dachówki KAPSTADT i modnej, czarnej barwy z eleganckim połyskiem sprawia, że dach jest wspaniałą ozdobą domu. Zastosowanie innowacyjnej powłoki wpływa nie tylko na finalny wygląd dachu, ale także i na jego trwałość. Dachówkę wyróżnia duża odporność na odbarwienia powstałe na skutek działania promieni słonecznych i wnikanie wody w strukturę. Czarny kolor o głębokim odcieniu nie blaknie nawet pod wpływem długotrwałej ekspozycji na promienie słoneczne.

Dzięki właściwościom hydrofobowym powłoki DURATOP PRO, krople wody nie wnikają w strukturę dachówki. Spływają po dachu, nie pozostawiają na nim smug ani zanieczyszczeń. Gładka powierzchnia chroni także przed zanieczyszczeniami oraz porastaniem przez mchy. Dzięki temu KAPSTADT jest rozwiązaniem na wiele lat.

Wszystkie te zalety idą w parze z solidnym wykonaniem dachówki. Produkt został wyposażony między innymi w podwójny zamek boczny oraz ożebrowanie zapobiegające przedostawaniu się i gromadzeniu wody pod połacią dachu. Gwarancję wysokiej szczelności stanowi oryginalne rozwiązanie CREATON - zapory wodne. Wymienione zalety w połączeniu z wykorzystaniem najlepszych materiałów sprawiają, iż dachówka jest trwała i odporna na obciążenia spowodowane działaniem wiatru lub śniegu.

Dachówka cementowa KAPSTADT w kolorze czarnym z powłoką DURATOP PRO - zalety

Dzięki licznym korzyściom oraz atrakcyjnej cenie model KAPSTADT to doskonała alternatywa dla płaskiej dachówki ceramicznej.

Firma powiązana:
CREATON Polska sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny