Nowe sklepy PSB-Mrówka oraz i pierwszy obiekt PSB-Profi

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2010-03-23 14:46:47
Nowe sklepy PSB-Mrówka oraz i pierwszy obiekt PSB-Profi
W marcu sieć sklepów PSB-Mrówka powiększyła się o 3 nowe placówki sektora dom i ogród w miastach: Wschowa (woj. lubuskie), Stalowa Wola (woj. podkarpackie) i Zduńska Wola (woj. łódzkie).

Pierwszy PSB-Profi uruchomiony w Bielsku-Białej przez firmę Pionex
PSB-Mrówka w miejscowości Wschowa
PSB-Mrówka w miejscowości Zduńska Wola
Obiekty te mają powierzchnię sprzedaży ok. 1100 -1600 mkw. Sklepy PSB-Mrówka lokalizowane są przede wszystkim w miastach powiatowych liczących od kilkunastu do 100 tys. mieszkańców. W roku 2010 Grupa PSB planuje otwarcie ok. 20 nowych Mrówek. Obecnie w Polsce funkcjonuje 38 sklepów o powierzchni od kilkuset do 4 tys. mkw.

 

W roku 2010 Grupa PSB przystąpiła do tworzenia sieci nowoczesnych hurtowni budowlanych pod nazwą PSB-Profi. Placówki te pozwolą lepiej wykorzystać potencjał, jakim już składy budowlane dysponują.

Wniosą profesjonalną organizację pracy, dobrze przemyślaną logistykę. Podstawowy cel Profi – szacunek wobec potrzeb wykonawców budowlanych i dla ich czasu. Wykonawcy budowlani, obok inwestorów indywidualnych, dominują wśród klientów sklepów i składów tworzących Grupę.

 

W odróżnieniu od sklepów PSB Mrówka, o profilu DIY, przygotowanych do obsługi inwestorów indywidualnych, w Profi nie będzie działu ogród, wyrobów dekoracyjnych, wyposażenia meblowego.

Natomiast każdy obiekt Profi będzie oferował pełną paletę materiałów budowlanych wysokiej jakości, niezbędnych do budowy i remontu domu bądź mieszkania w zakresie od A do Z.

W Profi klient znajdzie wyroby najlepszych dostawców PSB, takie jak: cement, wapno; materiały ścienne; izolacje wodochronne; pokrycia dachowe, rynny, folie; termoizolacje; instalacje; chemię budowlaną; stolarkę, suchą zabudowę, sufity podwieszane; płytki ceramiczne; farby; materiały wykończeniowe; kostkę brukową; narzędzia i sprzęt budowlany; systemy oświetlenia.

Pierwszy PSB-Profi,
o powierzchni 1600 mkw, został właśnie uruchomiony w Bielsku-Białej przez firmę Pionex, akcjonariusza Grupy PSB.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
GRUPA PSB S.A.

Zdaniem naszych Czytelników

time image

Gość ZadowolonyKlient

24 Maj 2010, 14:11

A mi się bardzo podoba w tym NOWYM PROFI! Najważniejsze jest to że dostosują się cenowo do potrzeb i możliwości każdego! Ja się już przestawiłem z Casto i LM na NICH!.

time image

Gość rafi70

24 Maj 2010, 13:55

a ja tam byłem i wporzo jest. Szybka i miła obsługa. Nie ma badziewia jak w Casto czy LM. Jak wiesz czego chcesz to nie musisz robic kilometrów. A co do cen, to rynkowe są i pogadac o upustach można..

time image

Gość Marcin78

23 Mar 2010, 18:50

to profi to kiła drogo i nic ciekawego..

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny