Top Dekarze "Edycja EKSPERCI 4.0" - program dla najlepszych dekarzy

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 9-16 minut
Top Dekarze "Edycja EKSPERCI 4.0" - program dla najlepszych dekarzy

CREATON Polska zaprasza dekarzy do udziału w IV już edycji programu dla profesjonalistów Top Dekarze "EKSPERCI 4.0". W ramach akcji dekarze tworzą grono najlepszych specjalistów w kraju, którzy są cenieni w branży ze względu na posiadany kunszt i doświadczenie zawodowe.

aktualizacja: 2022-09-14 09:04:49

Uczestnicy Programu otrzymują dostęp do specjalnej platformy internetowej https://topdekarze.pl, która oferuje bogatą bazę fachowej wiedzy, informacji o produktach i rozwiązaniach dachowych CREATON, zdjęcia i artykuły oraz porady ekspertów Akademii CREATON.

– Baza wiedzy oraz kontakt ze specjalistami z Akademii CREATON były dla wielu dekarzy dużym wsparciem. Przygotowany przez nas zbiór materiałów okazał się wartościowy nie tylko dla osób młodych, dopiero zaczynających pracę, ale także tych bardziej doświadczonych. Za przydatne uznali oni między innymi filmy o tematyce BHP, stanowiące uzupełnienie publikowanych artykułów. Fachowcy chętnie poszerzali swoją wiedzę na temat procesów montażu czy konkretnych produktów – mówi Michał Kacprzak, kierownik Akademii CREATON. – Dlatego też w programie "Edycja EKSPERCI 4.0" chcemy położyć jeszcze większy nacisk na te aspekty. Za pomocą platformy dekarze mogą pozostawać w bezpośrednim kontakcie z Akademią CREATON uzyskując potrzebne wsparcie.

Przeczytaj
Może cię zainteresować
Dowiedz się więcej
+ Pokaż więcej

Każdy z uczestników w ramach różnych aktywności na platformie, w tym zgłaszania dachów wykonanych przy użyciu określonych produktów z oferty CREATON zbiera punkty w rankingu, które umożliwiają wygranie cennych, przydatnych w pracy nagród. Nagrodami głównymi są: 3 markowe windy dekarskie GEDA Lift 250 o wartości 26 000 zł, odzież dekarska STRAUSS oraz elektronarzędzia MILWAUKEE. W tej edycji CREATON wprowadził również nowość – nagrody gwarantowane dla aktywnych dekarzy, którzy mogą wybierać przydatne produkty w kategoriach "Dekarski styl", "BHP" i "Dekarski kunszt".

"Edycja EKSPERCI 4.0" rozpoczęła się 1 września 2022 i potrwa do 31 maja 2023 r. Więcej informacji o programie Top Dekarze dostępnych jest na: https://topdekarze.pl.

Firma powiązana:
CREATON Polska sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!