Ruukki rozpoczyna produkcję systemów rynnowych w Polsce

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 9-16 minut
Ruukki rozpoczyna produkcję systemów rynnowych w Polsce

Ruukki Construction kontynuuje strategię rozwoju i inwestuje około 4 miliony euro w nową linię produkcyjną systemów rynnowych w swoim zakładzie w Żyrardowie, w Polsce. Celem inwestycji jest poprawa obsługi klienta w zakresie pokryć dachowych poprzez rozszerzenie asortymentu produktów, optymalizację produkcji i poprawę bezpieczeństwa pracy. Zgodnie z planem produkcja systemów rynnowych na zautomatyzowanej linii produkcyjnej rozpocznie się jeszcze w 2022 roku.

aktualizacja: 2022-06-13 05:31:52

Celem firmy Ruukki jest dostarczanie klientom kompletnych pakietów pokryć dachowych, które oprócz blach profilowanych będą zawierały wszystkie niezbędne elementy do wykonania dachu, takie jak systemy rynnowe, produkty bezpieczeństwa dachowego i obróbki blacharskie. W skład systemów rynnowych oferowanych przez Ruukki wchodzą rynny, rury spustowe oraz pozostałe akcesoria.

Wzornictwo nowych systemów rynnowych, będzie odpowiednie zarówno dla nowych, jak i remontowanych budynków. Inwestycja poprawi obsługę klienta, szczególnie w Polsce, Czechach i na Słowacji, gdyż wpłynie na przyspieszenie czasu dostaw systemów rynnowych bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Ponadto systemy będą lepiej dopasowane do potrzeb rynku.

Inwestując w produkcję systemów rynnowych, będziemy mogli lepiej dostosować nasze produkty do lokalnych potrzeb klientów, a także poprawi się ich dostępność i konkurencyjność. W wysokim stopniu zautomatyzowana linia poprawi nie tylko produktywność, ale również przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa pracy, gdyż w dużym stopniu ograniczymy liczbę czynności wykonywanych ręcznie - mówi Grzegorz Pucek, Business Director dywizji Roofing na Europę Środkowo-Wschodnią.

Zakład Ruukki w Żyrardowie (Polska) dostarcza stalowe pokrycia dachowe i usługi klientom w Europie Środkowo-Wschodniej. Znajduje się około 50 km na południowy zachód od Warszawy i zatrudnia około 100 osób.

Przeczytaj
Może cię zainteresować
Dowiedz się więcej
+ Pokaż więcej
Firma powiązana:
Ruukki Polska

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje