Filtr podzlewozmywakowy AquaTap

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Filtr podzlewozmywakowy AquaTap

Filtr do wody pitnej AquaTap to niewielkie urządzenie, które poprawia walory smakowe i zapachowe wody pitnej i usuwa z niej zanieczyszczenia mechaniczne, osady, ołów, cysty oraz pozostałości leków i chemikaliów takich jak pestycydy czy herbicydy. Znajdujący się w nim wkład filtracyjny zatrzymuje zanieczyszczenia do 5 mikronów (grubość ludzkiego włosa wynosi ok. 100 mikronów).

aktualizacja: 2022-04-05 10:03:55

AquaTap filtruje wodę na bieżąco, dzięki czemu po odkręceniu kranu mamy od razu do dyspozycji gotową do picia, smaczną wodę. Co ważne, filtr zachowuje w wodzie wszystkie minerały, dzięki czemu nie musimy obawiać się, że po filtracji jest "wyjałowiona".

Wkład filtra AquaTap wymienia się średnio co 6-12 miesięcy lub po uzdatnieniu 7500 l.

Korzystanie z filtra podzlewozmywakowego AquaTap nie powoduje spadków ciśnienia wody, a wymiana wkładu zajmuje kilka sekund. Niewielkie wymiary filtra i brak zbiornika sprawiają, że można go umieścić w praktycznie w każdej szafce kuchennej: pod zlewem lub w szafce obok. Dzięki temu sprawdzi się bardzo dobrze nie tylko w domach, ale przede wszystkim w mieszkaniach, także tych niewielkich, gdzie często ważny jest każdy centymetr wolnej przestrzeni.

Co ważne, korzystanie z filtra nie wymaga montażu dodatkowego kranu na przefiltrowaną wodę - można z niej korzystać od razu po podłączeniu filtra, bez konieczności wykonywania dodatkowych przeróbek w obrębie zlewu. Użytkowanie filtra AquaTap jest nie tylko wygodne, ale i oszczędne. Koszt przefiltrowanej wody pitnej z kranu jest bowiem nawet kilkanaście razy mniejszy niż zakup wody butelkowanej.

Wymiana filtra AquaTap
Wymiana filtra AquaTap

Produkt dostępny wyłącznie na https://sklep-viessmann.pl

Może cię zainteresować
Polietylenowa czy kauczukowa - którą izolację rur wybrać? Co jest potrzebne do poboru wody ze studni? Jakie powinno być ciśnienie w instalacji wodnej w domu i jak je zapewnić? Kiedy trzeba zamontować reduktor ciśnienia wody w domowej instalacji? Instalacje sanitarne w nowym domu. Co musisz wiedzieć? Jak podłączyć pływak do pompy wody? Jak działa przewód grzewczy z termostatem? Ochrona rur z wodą przed zamarzaniem Jak przebiega montaż sygnalizatora szamba? Jak zapewnić stabilne ciśnienie wody w domu? MultiSkin PUSH - idealne rozwiązanie do instalacji wody użytkowej i systemów grzewczych w budynkach mieszkalnych Co to jest norma ISO 9001:2015 i jakie są korzyści z certyfikacji dla klientów firmy? Jak zabezpieczyć pompę do wody przed pracą na sucho? Jak długo pompa może pracować na sucho? Rekuperatory do odzysku ciepła z wody szarej: oszczędność i ekologia Jak montuje się szybkozłączkę do szamba w ogrodzeniu? System Master3Plus - kanalizacja wewnętrzna, która nie hałasuje Czym się różni anoda magnezowa od tytanowej? Co powinieneś wiedzieć o programie dofinansowania Moja Woda? Wszystko o rurach spustowych Jak zapewnić szczelność połączeń w instalacjach sanitarnych? Pompy głębinowe w technologii DRYRUN PRO. Co to jest suchobieg? Jak zamontować przydomową oczyszczalnię ścieków na kopcu nasypowym? Dlaczego w instalacji c.o. warto stosować filtr magnetyczny? ESYBOX MAX - hydroforowa technologia przyszłości! Jak działa pompa abisynka? Jakie rury służą do wykonania instalacji pneumatycznej?
Zobacz więcej Zwiń
Firma powiązana:
Viessmann

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zmiękczacz do wody: 5 argumentów, dlaczego warto go mieć w domu
Zmiękczacz do wody: 5 argumentów, dlaczego warto go mieć w domu
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!