Nadchodzi nowe - marka BRANN zastąpi CIEPŁO-TECH’a

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Nadchodzi nowe - marka BRANN zastąpi CIEPŁO-TECH’a

15 lat doświadczenia w technice grzewczej, baza zaufanych Partnerów i portfolio zadowolonych Klientów zasługują na nowy wizerunek.

aktualizacja: 2021-09-30 06:23:53

Ciepło-Tech Sp. J. swoją długoletnią przygodę z techniką grzewczą rozpoczął w 2009 roku na targach budowlanych we Wrocławiu. Zaprezentowane wtedy po raz pierwszy, niespotykane rozwiązania, zaowocowały coraz większą rozpoznawalnością marki Auer i flagowego produktu - kotła pulsacyjnego.

Od 2009 roku Ciepło-Tech stopniowo poszerzał swoją ofertę o kolejne, ekskluzywne marki, takie jak Lapesa, Terrmoleader czy Adisa. Stale rozwijana jest również sieć partnerska i serwisowa.

Analizując zmiany zachodzące na rynku, Ciepło-Tech nieustannie się rozwija. Dlatego też, w 15. rocznicę założenia, firma dokona najbardziej znaczącej zmiany w swojej historii - przekształci się w Grupę BRANN - łączącą wieloletnie doświadczenie oraz dynamiczny zespół z nowoczesnym spojrzeniem na zagadnienia techniki grzewczej.

Niewątpliwym powodem do dumy jest wejście na rynek produktów marki BRANN, będących następstwem piętnastoletniej działalności na rynku urządzeń grzewczych i współpracy z Instalatorami w całym kraju. Już wkrótce dostępne będą m.in. filtry, których budowa i komponenty dobrane zostały tak, aby maksymalnie ułatwić pracę przy zachowaniu najwyższej jakości produktu.

Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie i liczymy na kolejne lata owocnej współpracy!

Firma powiązana:
Ciepło-Tech sp.j.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze październik 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA