Konkurs De Dietrich Technika Grzewcza z okazji 20-lecia działalności firmy w Polsce!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Konkurs De Dietrich Technika Grzewcza z okazji 20-lecia działalności firmy w Polsce!

W tym roku firma De Dietrich Technika Grzewcza obchodzi 20-lecie działalności na polskim rynku. Po uroczystej gali, która odbyła się w czerwcu, przyszła pora na jubileuszowy konkurs - "De Dietrich - Źródło domowego ciepła".

aktualizacja: 2018-08-31 09:57:14

W ostatnich dniach sierpnia 2018 r. firma De Dietrich Technika Grzewcza rozpoczęła przyjmowanie zgłoszeń w konkursie "De Dietrich - Źródło domowego ciepła". Konkurs jest częścią obchodów jubileuszu 20-lecia obecności firmy na polskim rynku. Na uczestników konkursu, którzy wezmą udział w zabawie czekają atrakcyjne nagrody, których łączna wartość katalogowa przekracza 60 tysięcy złotych.

Jak wziąć udział w konkursie?

Aby przystąpić do zabawy, konieczne jest napisanie eseju, w którym należy opisać aktualne źródło ciepła zainstalowane w domu (ogrzewania i ciepłej wody użytkowej) z objaśnieniem, dlaczego w życiu konkursowicza ważna jest ochrona środowiska i wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Uczestnik powinien dołączyć też kilka aktualnych zdjęć urządzenia grzewczego zainstalowanego w jego domu, a także uzasadnić, dlaczego akurat jego źródło ciepła powinno być wymienione na nowoczesne i ekologiczne urządzenia De Dietrich.

Zgłoszenia można przesyłać do 11 listopada 2018 r. Spośród nich zostaną wybrane najciekawsze, na które będzie można oddawać głosy w serwisie społecznościowym Facebook. Ogłoszenie listy laureatów nastąpi 5 grudnia 2018 r.

Atrakcyjne nagrody

W konkursie "De Dietrich - Źródło domowego ciepła" jest aż 5 nagród głównych, których łączna wartość katalogowa przekracza 60 tysięcy złotych. Na zwycięzców czeka m.in. kondensacyjny kocioł gazowy BAXI Duo-tec Compact+ 1.24 w pakiecie z podgrzewaczem c.w.u. ze stali nierdzewnej SR100SN o pojemności 100 litrów, programowalnym termostatem pokojowym BAXI oraz zestawem składającym się z dwóch paneli fotowoltaicznych, o wartości katalogowej 18.960 złotych netto, a także pompa ciepła do c.w.u. Kaliko TWH 200E o pojemności 215 litrów, o wartości katalogowej 8.550 złotych netto.

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: dedietrich.pl/konkurs/

Firma powiązana:
De Dietrich Technika Grzewcza

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Poradnik Berrety - Kotły kondensacyjne
Poradnik Berrety - Kotły kondensacyjne
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2018

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2018

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2018

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2018

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny