Nowoczesne przepływowe ogrzewacze wody od Stiebel Eltron

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Nowoczesne przepływowe ogrzewacze wody od Stiebel Eltron

Przepływowe ogrzewacze Stiebel Eltron nie tylko zadbają o temperaturę wody, ale także zadbają o niższe rachunki.

aktualizacja: 2018-05-08 11:50:17

Aby cieszyć się komfortową temperaturą wody, nie musimy bowiem ogrzewać całego zbiornika, a jedynie tę ilość, która w danym momencie jest nam potrzebna. Urządzenie zaczyna pracować gdy odkręcamy kran. Przestaje pobierać energię w momencie jego zakręcenia. Zamontowanie go blisko kranu minimalizuje także straty ciepła i wody. Zastosowanie w pełni elektronicznego urządzenia umożliwia oszczędności nawet do 30%.

Każdy użytkownik ma jednak swoje preferencje i ograniczenia. Dlatego Stiebel Eltron oferuje szeroką gamę rozwiązań: ogrzewacze trójfazowe sterowane elektronicznie i hydraulicznie oraz jednofazowe, sterowane hydraulicznie. Wszystkie urządzenia spełniają najwyższe normy jakościowe i funkcjonalne.

Ogrzewacze przepływowe Stiebel Eltron

Osoby szukające wyjątkowego komfortu, nowoczesności i bezpieczeństwa zwracają uwagę na model DHE Connect, stworzony by uprzyjemniać życie. Można nim sterować zdalnie, posiada programy oszczędzania energii, wbudowane WIFI, radio. Poinformuje Cię nawet o pogodzie, a zabezpieczenie przed poparzeniem to kolejny atut.

Seria SELECT to 5 modeli PER, PEO, PEY, PEG i PHB. Najbardziej zaawansowany technologicznie jest model PER zapewniający komfort w nowym wymiarze i redukcję kosztów do 30% między innymi dzięki dynamicznej regulacji przepływu, mikroprocesorowi sterującemu zaworem, co gwarantuje uzyskanie temperatury wody z dokładnością do 0,5°C, nawet przy maksymalnym przepływie.

PEO to z kolei nowoczesne urządzenie, które dzięki swoim wymiarom (93 cm głębokości) można zainstalować w małej łazience czy kuchni. Model ten przeznaczony jest do zasilania jednego lub kilku punktów poboru wody, takich jak wanna, umywalka czy zlewozmywak.

Warto także zapamiętać elektronicznie sterowany ogrzewacz przepływowy PEY pozwalający na bezstopniową regulację temperatury w zakresie od 30°C do 60°C. PEG zaprojektowano natomiast do zaopatrywania w wodę jednego lub kilku punktów poboru wody. Daje nam możliwość wyboru dwóch stałych temperatur: 42°C i 55°C w nieskomplikowany sposób.

Zastosowanie w budownictwie jednorodzinnym i komercyjnym znajdzie hydrauliczny model PHB. Wykorzystany w nim system z odkrytą grzałką jest wyjątkowo odporny na osadzanie się kamienia i wodę z dużą zawartością wapnia.

Oferta Stiebel Eltron jest znacznie szersza. Osoby poszukujące naprawdę niewielkich urządzeń, które łatwo można schować w łazience czy kuchni z pewnością znajdą coś dla siebie.

Firma powiązana:
Stiebel Eltron Polska

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Poradnik Berrety - Kotły kondensacyjne
Poradnik Berrety - Kotły kondensacyjne
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2018

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2018

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2018

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze luty 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2018

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny