Jakich projektów szukają Klienci Archon+?

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Jakich projektów szukają Klienci Archon+?

Aby marzenia o swoim domu móc szybko i sprawnie zrealizować, trzeba jednak przede wszystkim znaleźć odpowiedni, dostosowany do potrzeb domowników projekt domu. Jego poszukiwanie dobrze zacząć od wytypowania wiarygodnej i sprawdzonej przez innych Inwestorów pracowni architektonicznej. 

aktualizacja: 2016-02-15 09:14:42

Zespół doświadczonych architektów i fachowców ARCHON+ stworzył kompleksową i wszechstronną ofertę ponad tysiąca różnorodnych, gotowych projektów domów, które teraz można zakupić w wiosennej, promocyjnej cenie. Cała oferta jest opracowana w oparciu o wdrożony w pracowni System Zarządzania Jakością ISO 9001, gwarantujący, iż dokumentacja techniczna została wielokrotnie sprawdzona na każdym etapie realizacji. Dzięki temu we wszystkich projektach architekt adaptujący projekt może łatwo wprowadzić zmiany, na które biuro projektowe wyda bezpłatną zgodę.

Po rozpoczęciu współpracy z Inwestorem zespół specjalistów ARCHON+ udzieli bezpłatnego, fachowego doradztwa w zakresie doboru odpowiedniego projektu pod kątem aktualnych i przyszłych potrzeb, z uwzględnieniem budżetu Klienta, pomoże w weryfikacji zgodności projektu z warunkami zabudowy na konkretnej działce. Eksperckie porady są więc źródłem cennej wiedzy praktycznej dla Klienta.

Kompleksową ofertę ARCHON+ uzupełniają autorskie katalogi z projektami, poradniki, strona internetowa z zaawansowaną wyszukiwarką, liczne interaktywne aplikacje, blogi i fora internetowe. Ta wszechstronność w połączeniu z wieloaspektową pomocą doradców i fachowców dają Inwestorowi możliwość zoptymalizowania procesu budowy oraz jej szybką i oszczędną realizację, nawet w ciągu jednego roku.

Kupując gotowy projekt domu ARCHON+, Inwestor otrzyma profesjonalnie przygotowaną dokumentację techniczną w czterech egzemplarzach, zawierającą szczegółowy projekt architektoniczny, projekt wewnętrznych instalacji: wodno - kanalizacyjnej, CO, gazowej, elektrycznej, zestawienia i materiały dodatkowe wraz z charakterystyką energetyczną i analizą porównawczą możliwości zastosowania alternatywnych systemów zaopatrzenia w energię.

Dokumentacja może zostać rozbudowana o dodatkowe projekty podnoszące komfort użytkowania i energooszczędność domu: projekt gruntowej pompy ciepła, instalacji solarnej, ogrzewania kominkowego, wentylacji mechanicznej, instalacji "inteligenty dom", ogrzewania podłogowego, instalacji teletechnicznych, odkurzacza centralnego, projekt szamba oraz przydomowej oczyszczalni ścieków.

Każdy Inwestor otrzyma również pakiet atrakcyjnych gratisów, poradniki oraz kosztorys do samodzielnej modyfikacji.

Dużym zainteresowaniem Inwestorów cieszą się projekty domów nowoczesnych - mówi arch. Monika Lisowska - Łętocha z ARCHON+.

Uznanie Klientów zdobyły ich proste bryły, modne stonowane kolorystycznie elewacje, wykończone naturalnymi okładzinami, efektowne przeszklenia integrujące dom z otoczeniem. Klienci coraz chętniej wybierają projekty z prostymi dachami bez lukarn, które doskonale wpisują się w nowoczesny design. Wielu odbiorców znajdują również klasyczne projekty domów w stylu tradycyjnym - dodaje architekt. Urzekają one regularną bryłą, wyważonymi proporcjami, tradycyjnym detalem.

Projekty domów parterowych to propozycja domów o bardziej rozłożystej bryle i bogatym programie funkcjonalnym. Doskonale integrują się z otoczeniem oraz koncentrują życie domowników na jednym poziomie. Oczekiwania najbardziej wymagających Inwestorów, poszukujących przestrzeni i wygody, spełnią projekty z kolekcji Wille i Rezydencje. To luksusowe i reprezentacyjne domy, bardzo funkcjonalne i wygodne, które charakteryzuje wysoki standard wykończenia. Rezydencje doskonale prezentują się na dużych działkach, w otoczeniu zieleni.

Najczęściej Klienci poszukują projektów domów małych do 150 m2, w szczególności z kolekcji – projekty tanie w budowie, których atutem jest koszt realizacji. Małe domy stanowią idealną alternatywę dla mieszkania w bloku" - mówi arch. Monika Lisowska - Łętocha.

Projekty o metrażu do 150 m2 są wygodne zarówno dla małych jak i nieco większych rodzin. Jest to obszerna kategoria domów zróżnicowana pod względem kształtu bryły, programu funkcjonalnego, stylistyki zewnętrznej. W tej grupie można również znaleźć ciekawe projekty na wąską działkę.

Naszą ofertę regularnie rozszerzamy i dostosowujemy do zmieniających się trendów oraz potrzeb rynku, starając się zaspokoić potrzeby Klientów i pomóc im spełnić marzenia o własnym domu - dodaje architekt. Czas więc kupić projekt, bo "wiosną domy rosną", a wiosna tuż, tuż...

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dom przyjazny osobie niepełnosprawnej
Dom przyjazny osobie niepełnosprawnej
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny