Klimatyzator całoroczny, czyli jaki?

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Klimatyzator całoroczny, czyli jaki?

Wiosna to czas, w którym powoli zapominamy o mroźnych temperaturach i zaczynamy myśleć o tym, jak przygotować swoje mieszkanie na kolejne, z roku na rok coraz bardziej upalne lato. Być może dla wielu z nas to kolejny sezon, w którym przymierzamy się do montażu klimatyzacji, która przyniesie ukojenie w czasie, gdy na dworze żar będzie lał się z nieba.

aktualizacja: 2024-04-02 10:28:27

Myśląc o przyjemnym chłodzie w upalne dni, pamiętajmy o tym, że klimatyzator może zapewniać nam komfort nie tylko w czasie upałów, ale także w zimie! Jeśli szukasz sprawdzonego urządzenia, które zapewni Ci komfort o każdej porze roku, polecamy flagowy klimatyzator marki Gree Amber Prestige!

Dlaczego warto go wybrać?

  1. Wykorzystuje zalety technologii pomp ciepła

Z technicznego punktu widzenia klimatyzatory to pompy ciepła powietrze-powietrze. Amber Prestige w pełni wykorzystuje zalety tej technologii. Wyposażony został w dwustopniową sprężarkę rotacyjną, która stosowana jest w pompach ciepła Gree. Dzięki temu klimatyzator ten potrafi nie tylko chłodzić, ale także wydajnie ogrzewać pomieszczenia nawet przy temperaturze zewnętrznej -30°C. Dodatkowo utrzymuje nominalną wydajność grzewczą nawet do -15°C. Dzięki dodatkowym elementom, takim jak grzałki tacy ociekowej i podgrzewanie karteru kompresora, klimatyzator zapewnia niezawodną pracę w niemal każdych warunkach klimatycznych w Polsce.

  1. Działa energooszczędnie w chłodzeniu i grzaniu

Wykorzystując klimatyzator do chłodzenia w czasie upałów lub do ogrzewania w okresach przejściowych oraz zimą, musimy mieć pewność, że działanie naszego urządzenia będzie efektywne i jednocześnie oszczędne. Dzięki najnowszym rozwiązaniom konstrukcyjnym efektywność klimatyzatora Amber Prestige jest bardzo wysoka. Modele o najbardziej popularnej wydajności 9 i 12 kW mają klasę energetyczną A+++, zarówno w trybie chłodzenia, jak i grzania, co zapewnia energooszczędną pracę przez cały rok. Współczynnik SCOP w przypadku tych urządzeń wynosi do 5,1, co oznacza, że sezonowo nawet ponad 80% uzyskanego ciepła jest bezpłatnie pobierane z powietrza.

Klimatyzator marki Gree Amber Prestige
  1. Zapewnia komfort przez cały rok

W przypadku klimatyzatorów całorocznych szczególnie ważna jest łatwość jego obsługi, a także poziom głośności w czasie ich użytkowania. Amber Prestige jest urządzeniem wyjątkowo cichym. Jednostka wewnętrzna może pracować z poziomem ciśnienia akustycznego nawet jedynie 18 dB(A). Klimatyzator wyposażony jest w standardzie w moduł WiFi, obsługiwany przez dedykowaną aplikację Gree+ oraz po doposażeniu w sterownik ścienny może być łatwo integrowany z systemami inteligentnych budynków, wykorzystując Modbus RTU. Automatyczne żaluzje pionowe i poziome, 7 biegów wentylatora czy funkcja gorącego startu to tylko wybrane atuty tego urządzenia, które stoją na straży komfortu użytkownika przez cały rok.

  1. Objęty jest aż 7-letnią gwarancją

Od początku istnienia marki Gree, priorytetem jest zapewnienie wysokiej jakości i niezawodności działania urządzeń. Klimatyzator Amber Prestige od wielu lat zdobywa uznanie klientów jako niezawodne urządzenie zaprojektowane do pracy przez cały rok. 7-letnia gwarancja Gree potwierdza najwyższą jakość i niezawodność działania, co w połączeniu z montażem i opieką serwisową Autoryzowane Instalatora Gree gwarantuje bezpieczne działanie systemu na długie lata.

Chcesz dowiedzieć się więcej o klimatyzatorach całorocznych Gree, wejdź tutaj.

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Możliwości klimatyzatorów przenośnych dla kamperów i przyczep kempingowych
Możliwości klimatyzatorów przenośnych dla kamperów i przyczep kempingowych