Blachotrapez partnerem jubileuszu 20-lecia Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Blachotrapez partnerem jubileuszu 20-lecia Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy

27 lipca 2019 r. w Białymstoku odbył się 20. Ogólnopolski Dzień Dekarza organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy. Firma Blachotrapez była parterem strategicznym wydarzenia.

aktualizacja: 2019-08-02 09:25:12

Współpraca z Polskim Stowarzyszeniem Dekarskim odgrywa ogromną rolę w działalności firmy. Od 2015 roku Blachotrapez angażuje się we flagowe inicjatywy stowarzyszenia, takie jak ambitny projekt edukacyjny "Zawód Przyszłości - Dekarz".

Ponadto firma patronuje klasom dekarskim, organizuje szkolenia i spotkania z młodzieżą oraz nauczycielami, finansuje staże zawodowe, a także imprezy umożliwiające sprawdzenie umiejętności, jak Mistrzostwa Świata i Polski Młodych Dekarzy. Wszystkie te działania mają na celu przekonanie młodego pokolenia, że zawód dekarza jest przyszłościowy i pożądany przez rynek pracy.

Zaawansowany technologicznie produkt to w zasadzie koncept, dopóki nie zostanie osadzony w rzeczywistości użytkowników przez doświadczonego i profesjonalnego wykonawcę. To dekarz jest ostatnim ogniwem i sprawia, że obietnice producent stają się rzeczywistością, a produkt pracuje w maksymalnym zakresie, tak jak założono wcześniej. Dlatego o dekarzach i specyfice ich pracy myślimy na samym początku - na poziomie projektowania produktów i usług.

Nie tylko konsultujemy rozwiązania z praktykami tego zawodu, ale także tworzymy produkty tak, aby były one efektowne i zarazem intuicyjne w montażu, a przez wysoką jakość materiałów wsadowych - bezawaryjne - powiedział Rafał Michalski, Prezes Zarządu BLACHOTRAPEZ, w swoim przemówieniu podczas wieczornej gali z okazji 20-lecia PSD.

Oficjalny Partner Piłkarskiej Reprezentacji Polski przygotował także konkursy dla dekarzy

Dzień Dekarza z atrakcjami

W strefie rekreacyjnej przygotowanej przez zespół Blachotrapez uczestnicy pikniku dekarskiego mieli okazję m.in. sprawdzić swoje umiejętności za kołem symulatora jazdy samochodem, zmierzyć czas swoich reakcji z pomocą refleksomierza, zobaczyć pokaz iluzjonisty oraz zrelaksować się w strefie chillout.

Oficjalny Partner Piłkarskiej Reprezentacji Polski przygotował także konkursy dla dekarzy ze specjalną nagrodą - biletami na mecz Polska - Austria, który odbędzie się już 9 września 2019 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Firma powiązana:
BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze październik 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny