Oczyszczacze powietrza MC55W i MCK55W od Daikin

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Oczyszczacze powietrza MC55W i MCK55W od Daikin

Zbliża się wiosna, czyli także początek okresu pylenia roślin, co może dawać się we znaki alergikom. Komfort w domu i odpoczynek od męczących pyłków może zapewnić skuteczny oczyszczacz powietrza. Jest to urządzenie nie tylko przydatne dla alergików, ale dla wszystkich którzy cenią sobie komfort i zdrowie.

aktualizacja: 2023-03-15 06:42:07

Oczyszczacze Daikin MC55W i MCK55W skutecznie oczyszczają powietrze w domu z pyłków, a także wirusów (eliminują więcej niż 99,98% ludzkiego koronawirusa HCoV-229E*), bakterii i grzybów dzięki Technologii Flash Streamer. Oczyszczacze są wyposażone w elektrostatyczny filtr HEPA, który wychwytuje nawet najdrobniejsze cząstki PM2,5 z powietrza. Co więcej oczyszczacz MCK55W ma funkcje nawilżania, która chroni nasze błony śluzowe przed wysuszeniem, przynosi komfort i pomaga walczyć z suchą skórą w okresie grzewczym.

Oba oczyszczacze mają gwarancję na 3 lata oraz uzyskały certyfikaty poświadczające ich jakość i skuteczność: PZH, British Allergy Foundation oraz ECARF (tylko dla MC55W).

Marzec to ostatni miesiąc promocji: taniej o 23% na oczyszczacze powietrza Daikin MC55W i MCK55W. Sprawdź Daikin - oczyszczacze, klimatyzatory, pompy ciepła (sklepdaikin.pl) i wpisz kod SMOG23 w koszyku. Tylko do 31.03.2023 r.

*skuteczność potwierdzona przez Instytut Pasteur de Lille, sprawdź szczegóły na stronie Oczyszczacze powietrza | Daikin.

Firma powiązana:
Daikin Airconditioning Poland

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Klimatyzator przenośny - który wybrać? Czym się różnią?
Klimatyzator przenośny - który wybrać? Czym się różnią?
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!