Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 53973
Daikin Airconditioning Poland - Klimatyzatory

Daikin Airconditioning Poland Klimatyzatory

Zobacz firmę w innym dziale: Pompy ciepła
Telefon 22 319 90 00
Adres Taśmowa 7, 02-677 Warszawa
Z ponad 90-letnim doświadczeniem w klimatyzacji i systemach kontrolowania klimatu, Daikin łączy to, co najlepsze we wzornictwie i technologii, aby pomóc ci osiągnąć twój idealny klimat. Aby sprostać oczekiwaniom rynku, Daikin z dumą prezentuje nową jednostkę naścienną: Stylish. ... Czytaj więcej
Daikin Airconditioning Poland

Z ponad 90-letnim doświadczeniem w klimatyzacji i systemach kontrolowania klimatu, Daikin łączy to, co najlepsze we wzornictwie i technologii, aby pomóc ci osiągnąć twój idealny klimat. Aby sprostać oczekiwaniom rynku, Daikin z dumą prezentuje nową jednostkę naścienną: Stylish.

 

Jednostka naścienna Stylish

 Dlaczego Stylish?

Stylish łączy ze sobą wyjątkowy styl i technologię, aby dostarczyć najlepsze rozwiązania klimatyzacyjne dla każdego wnętrza. Mierzący zaledwie 189 mm Stylish jest obecnie najmniejszym urządzeniem naściennym na rynku, wykorzystując przy tym innowacyjne rozwiązania do osiągnięcia komfortu, efektywności energetycznej, niezawodności i kontroli.

Zwycięskie wzornictwo Stylish

Zainspirowany poprzednikami, urządzeniami Daikin Emura oraz Ururu Sarara, Stylish został nagrodzony za swój innowacyjny wygląd oraz funkcjonalne możliwości. Nagroda Good Design Award przyznana została również za osiągnięcie najwyższych standardów w komforcie i efektywności energetycznej w sektorze HVAC-R.

Technologia łączy się z designem tworząc najlepsze rozwiązania klimatyzacyjne Stylish

Większość klientów szuka urządzeń klimatyzacyjnych łączących w sobie najlepszą wydajność oraz wygląd. Z urządzeniem Stylish, Daikin równoważy funkcjonalność z estetyką, tworząc innowacyjny produkt, który wpasuje się w każde wnętrze.

Korzystny design Stylish

  • Trzy wersje kolorystyczne (biała, srebrna, czarne drewno)
  • Opływowy kształt zapewniający dyskretny wygląd i oszczędność przestrzeni
  • Niewielkie wymiary sprawiające, że jest to najbardziej kompaktowe urządzenie na rynku
  • Minimalistyczny panel

Inteligentny i wydajny design Stylish

  • Inteligentne czujniki optymalizują wydajność
  • Efekt Coandy optymalizuje rozkład temperatury w pomieszczeniu
  • Udoskonalony wentylator oferuje wysoką wydajność przy niskim poziomie dźwięku
  • Zaawansowana technologia zapewnia większy komfort i energooszczędność

Bliższe spojrzenie na urządzenie Stylisk i wykorzystywane technologie

Efekt Coandy

Obecny już w urządzeniu Ururu Sarara, Efekt Coandy optymalizuje przepływ powietrza dla lepszego klimatu. Dzięki zastosowaniu specjalnie zaprojektowanych kierownic, bardziej skupiony strumień powietrza pozwala na lepszy rozkład temperatury w całym pomieszczeniu.

Jak to działa?

Stylish określa wzór przepływu powietrza w zależności od tego, czy pomieszczenie wymaga ogrzewania, czy chłodzenia. Gdy urządzenie znajduje się w trybie ogrzewania, dwie klapy kierują powietrze w dół (pionowy przepływ powietrza), podczas gdy w trybie chłodzenia klapy przesuwają powietrze w górę (strumień powietrza skierowany do sufitu). Tworząc dwa różne wzory przepływu powietrza, Stylish zapobiega przeciągom i zapewnia bardziej stabilną i komfortową temperaturę w pomieszczeniu.

Kontrolowana wilgotność

Komfort nie jest związany jedynie z czystością powietrza i odpowiednią temperaturą. Stylisk wykorzystuje kilka różnych ustawień, aby automatycznie dopasować wentylator i sprężarki do uzyskania perfekcyjnej równowagi pomiędzy temperaturą, a wilgotnością powietrza.

Świeże, czyste powietrze

Stylish zapewnia najlepszą jakość powietrza w pomieszczeniach dzięki technologii Daikin Flash Streamer. Ten system usuwa cząstki, alergeny i zapachy, aby zapewnić zdrowe powietrze wewnątrz pomieszczenia.

Stała temperatura pomieszczeń

Stylish wykorzystuje czujnik matrycowy do wykrycia powierzchniowej temperatury powietrza dla jeszcze lepszego klimatu. Po określeniu aktualnej temperatury w pomieszczeniu, czujnik matrycowy rozprowadza powietrze równomiernie w całym obszarze, zanim przełączy się na tryb przepływu powietrza ciepłego lub zimnego, w zależności od zapotrzebowania.

Cichy sposób działania

Stylish wykorzystuje nowo zaprojektowany wentylator, aby zoptymalizować przepływ powietrza, zapewniając wyższą wydajność energetyczną przy niskim poziomie hałasu. Aby osiągnąć wyższą wydajność energetyczną, Daikin zaprojektował wentylator, który działa efektywnie przy kompaktowych rozmiarach jednostki. Wentylator i wymiennik ciepła osiągają najwyższą wydajność energetyczną, ale pracują na poziomie dźwięku, który jest praktycznie niesłyszalny.

Inteligentny system kontroli gdziekolwiek jesteś

Daikin Online Controller
Możesz zarządzać urządzeniem Stylish za pomocą smartfona. Po prostu połącz się z Wi-Fi i pobierz aplikację Daikin Online Controller, aby rozpocząć tworzenie idealnego klimatu.Poznaj całą ofertę Daikin

 

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum