De Dietrich gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
De Dietrich gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Wspieranie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to już tradycja spółki BDR Thermea Poland. Tym razem na aukcję został przekazany nowoczesny zestaw fotowoltaiczny Inisol POWER SET. Całkowity dochód z aukcji zostanie przekazany Fundacji na zakup sprzętu medycznego i diagnostycznego dla dzieci. 

aktualizacja: 2021-01-25 14:41:39

Warto pomagać

W 2021 roku 29. finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia, pomimo pandemii wolontariusze pojawią się z puszkami w całej Polsce. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci. Tegoroczna zbiórka skupia się na takich dziedzinach medycyny dziecięcej, jak laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy. W trosce o bezpieczeństwo i skuteczność zabiegów małych pacjentów potrzebne są najnowocześniejsze i bardzo drogie urządzenia medyczne. Zebrane środki będą przekazane na niezbędne wyposażenie sal operacyjnych. Do najważniejszych sprzętów, które są potrzebne należą m.in.: zestawy endoskopów laryngologicznych, endoskopy giętkie, zestawy endoskopów sztywnych do oceny górnych dróg oddechowych, egzoskopy czy lasery diodowe.  

Najbardziej znaną formą przekazywania pieniędzy są specjalne puszki, z którymi podczas wielkiego Finału stoją wolontariusze. W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną można także bez problemów pomóc przez internet. Jednym ze sposobów jest udział w specjalnych licytacjach. Co roku do akcji włączają się znane osobistości ze świata kultury czy sportu. W tym roku udział w WOŚP biorą udział m.in.: Anna i Robert Lewandowscy, Małgorzata Kożuchowska, Ewa Chodakowska, Justyna Kowalczyk, Marcin Najman, Cezary Pazura, Agata Młynarska, Monika Olejnik. Dodatkowo wiele firm dołącza się do tej wspaniałej inicjatywy. Marka De Dietrich, zgodnie z misją niesienia pomocy, przekazała na aukcję nowoczesny zestaw fotowoltaiczny Inisol POWER SET.

W trosce o nasze środowisko

Już od ponad 20 lat marka De Dietrich konsekwentnie realizuje założenia skupiające się na zapewnieniu swoim Klientom wysokiego komfortu, oszczędności energii oraz ograniczeniu emisji substancji szkodliwych do środowiska. Udział w licytacji na rzecz WOŚP można wziąć na stronie System fotowoltaiczny De Dietrich, potrwa ona do 1 lutego 2021 r. 

Gorąco zachęcamy do licytowania. Jest to niezwykła okazja do tego, żeby pomóc najmłodszym, a także zdobyć nowoczesne panele fotowoltaiczne. Cieszymy się, że i tym razem możemy być częścią tej wyjątkowej inicjatywy, jednocześnie promując Odnawialne Źródła Energii - podkreśla Tomasz Popiel szef działu marketingu marki De Dietrich. 

Wystawiony zestaw fotowoltaiczny Inisol POWER SET o mocy 2,08 KWp dostosowany jest do montażu na dachach obiektów komercyjnych, jak i mieszkalnych. Zestawy mają już wszystkie niezbędne części instalacji: panele fotowoltaiczne, inwerter, kable i konektory oraz system mocowania dostosowany do rodzaju pokrycia dachowego.

Firma powiązana:
BDR Thermea Poland Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje