Artykuł pochodzi z: Budujemy Dom - Wnętrza 2018
Planujemy łazienkę

Architekci nazywają ją najtrudniejszym zagadnieniem projektowym. Ale dobrze przemyślana łazienka oprócz bezpieczeństwa i wygody zapewni nam także wspaniały relaks po trudach dnia. A może też dostarczyć niezwykłych wrażeń estetycznych.

NA MIARĘ MARZEŃ

Nie bez powodu projektanci przywiązują do jej urządzania wielką wagę, a branżowe czasopisma poświęcają jej całe działy i z upodobaniem prezentują najciekawsze aranżacje. Łazienka to szczególne wyzwanie koncepcyjne. Skoncentrowane problemy techniczne spotykają się tu z naszym rosnącym apetytem na piękno. Do tego dochodzą nowinki technologiczne i materiałowe, a w tej dziedzinie łazienkowe wnętrze to prawdziwa wylęgarnia innowacji.

Jeśli więc zależy nam na tym, żeby nasza łazienka była nie tylko poprawna, ale także wspaniała, zwróćmy się o pomoc do architekta wnętrz, bo z pewnością łatwiej poradzić sobie samodzielnie z wyborem odcienia farby na ściany salonu, niż z rozrysowaniem układu płytek i przebiegu instalacji. Prościej też przestawić lub wymienić sofę, niż wannę, albo zmienić lampę niż złożony system wodoodpornego oświetlenia.

Nadzór doświadczonego specjalisty pomoże nam też urzeczywistnić najśmielsze fantazje, a na te łazienka jest miejscem wprost wymarzonym. Możemy sobie w niej pozwolić na rozmach i ekstrawagancję, które w salonie mogłyby się okazać niewłaściwe - przebywamy w niej przecież znacznie rzadziej i krócej, niż w innych pomieszczeniach.

fot. TEUCO

Pozostałe artykuły

Prezentacje firmowe

Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny