SOKÓŁKA OKNA I DRZWI - Drewniane okna i drzwi balkonowe
SOKÓŁKA OKNA I DRZWI Drewniane okna i drzwi balkonowe
sokolka.com.pl

SOKÓŁKA OKNA I DRZWI Drewniane okna i drzwi balkonowe

Dane kontaktowe:
bezpłatna infolinia 800 122 822
Lotników Lewoniewskich 1, 16-100 Sokółka

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Licznik odwiedzin: 159261
O firmie

Naturalnie piękne i energooszczędne okna Sokółka Okna i Drzwi. Thermo80 Alu - od środka piękne drewno, a na zewnątrz trwałe aluminium. To duet idealny, który zapewnia niezrównane efekty wizualne i spokój na długie lata.

Energooszczędne okna Sokółka Okna i Drzwi

Zalety okien Thermo80 Alu

  • Drewno, z którego wykonane są ramy okien Thermo80 Alu, wprowadza do wnętrz niepowtarzalny klimat. Emanuje ono ciepłem i dodaje pomieszczeniom przytulności.
  • Zewnętrzna nakładka aluminiowa nie tylko stanowi element designu, ale również zabezpiecza drewno przed działaniem słońca, deszczu i wiatru. Dzięki temu nie ma potrzeby okresowego odnawiania powłoki lakierniczej od strony elewacji.
  • Kształty ram o bardziej regularnych liniach sprawiają, że okna Thermo80 Alu pasują do domów nowoczesnych.
  • Dostępność różnych gatunków drewna i bogata gama kolorystyczna lakierów pozwala na dostosowanie wyglądu ram do dowolnego projektu i indywidualnych upodobań inwestorów. Ramy mogą zostać wykonane z drewna sosnowego, dębowego lub meranti.
  • Okna Thermo80 Alu nie tylko efektownie się prezentują, ale również są bardzo ciepłe. Dzięki znakomitym parametrom izolacyjności termicznej, wodoszczelności i przepuszczalności powietrza, zapewniają komfortową temperaturę we wnętrzach oraz mniejsze zużycie energii.

Najważniejsze cechy okien Thermo80 Alu

Konstrukcja: drewniana rama ma grubość 80 mm i wykonana jest z czterech warstw drewna z odpowiednio dobranym, naprzemiennym układem słojów. Od zewnętrznej strony profil został osłonięty aluminiową nakładką, która zabezpiecza drewno przed działaniem czynników atmosferycznych. Okna są bardzo szczelne dzięki systemowi trzech uszczelek – dwóch wrębowych i jednej krawędziowej. Dodatkowo głębsze osadzenie pakietu szybowego w drewnianej ramie gwarantuje podwyższoną termoizolacyjność.

Szyby: standardowe wyposażenie stanowi pakiet trzyszybowy 4/14/4/14/4 ze szkłem niskoemisyjnym (dwiema szybami typu Thermofloat), ciepłą ramką i przestrzenią międzyszybową wypełnioną argonem. W zależności od oczekiwań klientów może być dodatkowo zastosowane np. szkło bezpieczne, antywłamaniowe, akustyczne lub samoczyszczące.

Okucia: niezwykle trwałe i funkcjonalne okucia Sigenia z serii Tytan AF

Współczynnik przenikania ciepła dla całego okna Uw: 0,9 W/(m2K)

Współczynnik izolacyjności akustycznej Rw: 32 dB

Wodoszczelność: klasa 9A

Przepuszczalność powietrza: klasa 4